Pazartesi , 26 Ağustos 2019
Anasayfa » Elmas » Ünlülerin Takı Merakı

Ünlülerin Takı Merakı

unlulerin taki meraki Ünlülerin Takı MerakıTelevizyonlardan, dergilerden takip ettiğimiz ünlü bayanlar her zaman göz önündedirler. Ne giydikleri, nerelere, gittikleri, ne yaptıkları sürekli ilgimizi geçer. Sürekli ilgi odağı olan ve takip edilen bu bayanlarda tarzlarına dikkat etmelidirler. Sonuçta onlar düğer kadınlara örnek oluyorlar. Ünlü bayanların giyimleri, takıları, ayakkabılarını uyumlu bir şekilde seçmeleri gerekmektedir. Bunun için bir takım modacılardan yardım alırlar. Tarzlarını o modacıların yardımıyla belirlerler. Ünlülerin sadece giydikleri kıyafetler değil taktıkları takılarda ön plandadır. Hangi takılara sahipler, ne tarz takılardan hoşlanırlar hepsi merak konusudur. Ünlülerin takıları diğer bayanların da tarzlarında önemli rol oynamaktadır.

Elmas, zümrüt, pırlanta, yakut ve daha birçok değerli taşlar ile takılarını yaptırmaktadırlar. Özellikle zümrütten yapılan takılar ünlü bayanların vazgeçemediği takıların başında gelmektedir. Zümrüt kolyelerin işçiliği çok özeldir. Taşların kesilmesi özel olarak yapılmaktadır. Bu nedenle de kolyenin duruşu asildir ve ünlü bayanları ilgi odağıdır. Kesimleri yuvarlak, oval olarak değişen, renkleriyle göz kamaştıran elmas küpeler dikkat çekiyor. Elmas küpelerde bu işin ustası olan işçiler tarafından yapılan takılar ünlülerin tarafından adeta kapılıyor. Sadece ünlü bayanların değil tüm kadınların vazgeçilmezi olan pırlanta yüzükler sol parmakta ki yerlerini her zaman koruyor. Ağırlıklarıyla, kesim şekilleriyle ve değişik ince hatlarıyla özel olarak tasarlanıp yapılabilmektedir. Ünlü bayanları taktıkları takılar arasında en çok öne çıkan çıkar her zaman olduğu gibi tabi ki tektaş pırlantalardır. Ayrıca bu yıl moda olan yeşil ve kırmızı renkli taşları içinde barındıran Osmanlı dönemlerini anımsatan yüzüklerde ünlü bayanların koleksiyonları arasında yer almaktadır.

Tamamen boynu saran kolyeler ise ünlülere ayrı bir güzellik katmaktadır. Büyük ve dikkat çekici kolyeler sade ve şık kıyafetlere ayrı bir hava katıyor. Bunun yanında bu kolyelerden farklı olarak daha sade olan zincirli kolyeler de dikkat çekmektedir. Üzerlerinde şans getiren şekillerin bulunduğu kolyeler şimdilerde ünlü her bayanın boynunda görmek mümkündür. Bir diğer takı ise göğüs hizasına kadar uzanan sade kolyeler kıyafetlere renk ve hareket katıyor. Boynu tek sararak ekstra herhangi uzantısı olmayan kolyeler tüm elbiseler üzerinde gittiğinden ünlülerin takı modelleri en çok tercihleri arasında yer almakta ve her türlü kıyafet için kullanımını gerçekleştirmektedirler.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


üç × = 24

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>