Çarşamba , 22 Ocak 2020
Anasayfa » Pırlanta » Tektaş Yüzükler ve Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekler

Tektaş Yüzükler ve Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekler

tektas yuzuk 300x300 Tektaş Yüzükler ve Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekler

Yüzükler, kadınların parmaklarını süsleyen takı dünyasında açık ara farkla en çok tercih edilen aksesuardır. Fakat yüzük ailesi içinde tektaş yüzük farklı bir anlama sahiptir.

Pırlanta yüzüğün, bilhassa tektaş yüzüğün evlilik ve evlilik teklifi ile olan bağı dünya sınırlarını aşmış bir üne sahiptir. Bugün dünyanın neresinde bir evlilik teklifine şahit olsanız mutlaka tektaş yüzüğünü de görmüş olacaksınız. Yüzük modellerinde en çok bilinenler tektaş yüzük, ve pırlanta yüzüklerdir. Tahmin edebileceğiniz üzere en çok ilgi gören de tektaş yüzüklerdir.

Tektaş yüzüklerde kullanılan taşlara gelirsek birinci sıraya pırlantayı koymamız gerekir. Pırlantadan sonra ise zirkon adı verilen pek de değerli olmayan bir taş kullanılır. Pırlanta ile görünüşte pek farkları olmasa da fiyat açısından aralarında uçurumlar vardır. Daha uygun fiyatlı ve göz dolduran büyük bir taş arayanlar zirkon tektaşları inceleyebilirler. Aynı şekilde küçük bir pırlanta tektaş yüzük de o kadar yüksek bir fiyata mal olmayabilir. Sevgililer günü ve yılbaşı için yapılan indirim kampanyalarını da takip etmek mantıklı olabilir.

Yukarıda bahsettiğimiz tektaş yüzükleri daha detaylı incelemek için Goldstore’un Tektaş Yüzük sayfasına göz atabilirsiniz. Uygun fiyatlı ürünlerden, büyük pırlantalara kadar birçok tektaş modeli bir arada bulunuyor.

Tektaş aldığım zaman pırlanta alırım diyenleriniz var ise o konuya da değinelim. Pırlanta tektaş yüzükler klasik modellerin yanı sıra, yan kolları taşlı olarak da tasarlanabilir. Merkezdeki pırlantanın aşağı inen kollarında kullanılan çok küçük pırlantalar hem şık bir tasarım öreniğidir hem de klasik tektaşlardan kolayca ayırt edilebilir. İlla klasik tektaş yüzük alacağım diyorsanız kullanılan pırlantanın kalitesi sizin için öncelik olacaktır.

Yine Goldstore’un Pırlanta Tektaş Yüzük sayfasını inceleyerek pırlanta tektaşlar hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Neredeyse her boyutta pırlanta tektaş yüzük örnekleri arasından kendi bütçenize uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Tektaş Yüzük Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tektaş yüzük seçerken, en önemli nokta kullanılan taşın türüdür tabi ki. Eğer ki zirkon yüzük bakıyorsanız taştan daha çok montürün (taşı tutan gövdenin)  tasarımına bakılmalıdır. Eğer ki pırlanta tektaş yüzük tercih ederseniz; taşın karatından tutun da renginin ne kadar beyaza yakın olduğuna kadar birçok konuya dikkat etmeniz gerekir. Bunlar dışında pırlantanın berraklığı ve kesimi de büyük önem taşımaktadır. Kısacası tektaş yüzük alırken taşınızın cinsine göre hareket etmelisiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


yedi + = 9

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>