Salı , 28 Ocak 2020
Anasayfa » Pırlanta » Tektaş Yüzüğün Anlamı Nedir?

Tektaş Yüzüğün Anlamı Nedir?

tektas 300x300 Tektaş Yüzüğün Anlamı Nedir?

Son yıllarda kadınların almaktan en çok mutlu olduğu hediyelerin başında tektaş yüzük gelmektedir. Tektaş yüzüğü bu kadar anlamlı kılan nedir? Şık duruşu kadar özel anlamı ile eşsiz bir mücevher olarak görülen tektaş pırlanta yüzük özel anların en önemli hediyesidir. Kadınlar artık yalnızca alyans takmakla kalmayıp, tektaş yüzüğü de parmaklarından neredeyse hiç çıkartmamaktadır. Sevginin bir işareti gibi görülen tektaş yüzük hediye edilen kişiye bir mesaj da vermektedir: “Sen hayatımdaki tek aşksın” İşte bu nedenlerle tektaş yüzük son yıllarda şıklık kadar zarafeti de çağrıştırması ile öne çıkmaktadır.

Tektaş pırlanta yüzükler ağır duruşu ve daha değerli yapısı nedeniyle kadınların gözdesi olmaktadır. Eskiden soylu ailelerin kullanmakta olduğu pırlantalar son yıllarda günlük kullanımda dahi tercih edilmektedir. Genellikle sarı altın tektaş yüzük klasikten vazgeçmeyen kişilerin tercihi olmaktadır. Çünkü altın ham olarak sarı renktedir ve ilerleyen zamanlarda kuyumculuk sektörünün gelişmesi ile beyaz altın ortaya çıkmıştır. Her zaman sade olmak isteyen kadınlara özel beyaz altın tektaş yüzükler şık duruşu ile öne çıkmaktadır.

Yüzük seçiminde daha mütevazi yaklaşım içerisinde olanlara her bütçeye uyum sağlayabilecek zirkon tektaş yüzükler sunulmaktadır. Model seçenekleri geniş bir yelpazede sunulmakta olup pembe altın seçenekleri dahi bulunmaktadır. Klasik ve modern çizgilerin bütünleştirildiği tektaş yüzükler, her beğeniye uyabilecek modellerde karşımıza çıkmaktadır.

Tektaş Kolye
Tektaş yüzük başka bir takıyla kombin edilmek istenildiğinde tektaş kolyenin en uyumlu parça olduğu görülmektedir. Sadeliğin zarafeti olarak karşımıza çıkan tektaş kolye her tarz kıyafet ile kolaylıkla uyum sağlayabilmektedir. Klasik kıyafetlerle büyük bir uyum içerisinde olan tektaş kolyeyi spor bir kıyafetle gündüz de kullanabilirsiniz. Kurtarıcı parça olarak dikkati çeken tektaş kolyeyi pırlanta ya da zirkon olarak

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


4 − iki =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>