Çarşamba , 20 Kasım 2019
Anasayfa » Hediye Önerileri » Tektaş Pırlanta Yüzük Modelleri

Tektaş Pırlanta Yüzük Modelleri

yuzukler 300x154 Tektaş Pırlanta Yüzük Modelleri

Tektaş pırlanta yüzük artık evlilik teklifi, söz ve nişan gibi önemli anların en önemli hediyesi olarak görülmektedir. Hanımların zarif parmaklarında taşımaktan büyük zevk aldıkları tektaş pırlanta yüzükleri seçmenize yardımcı olması için farklı modelleri sizlerle bu yazıda paylaşmaktayız.

Öncelikle pırlantanın karatı, parlaklığı ve kesimi ile ilgili tercihlerinize karar vermelisiniz. Genellikle yuvarlak kesimlerin kadınlar tarafından büyük beğeni topladığı görülmektedir. Bütçenizi de belirledikten sonra pırlanta yüzüğün modelini seçebilirsiniz.

yuvarlak 300x300 Tektaş Pırlanta Yüzük Modelleri

Sevdiğiniz kadın özellikle gold renklerde takı kullanıyorsa ona sarı altın tektaş yüzük hediye edebilirsiniz. Eğer ki ona alacağınız tektaşın modeline bir türlü karar veremediyseniz, arkadaşlarınızdan ya da ailesinden fikir alarak hediyenizin tam onun zevkine uygun olmasını sağlayabilirsiniz.

 sari 300x300 Tektaş Pırlanta Yüzük Modelleri

Daha çok gümüş renkte takılar tercih ediyorsa, beyaz altın pırlanta tektaş yüzük en doğru seçim olacaktır. Taş detaylarından hoşlanan biriyse kenarları ufak pırlantalarla bezeli bir tektaş yüzük, ona vereceğiniz belki de en güzel hediyedir. Eğer pek fazla takı kullanmayan biriyse ona daha ufak taşlı bir pırlanta yüzükle sürpriz yapabilirsiniz.

 beyaz 300x300 Tektaş Pırlanta Yüzük Modelleri

Sıra geldi yüzük ölçüsünü belirlemeye! Sevdiğinizin parmak ölçüsünü bilmiyorsanız tahmin yürütmeniz ya da onun bir yüzüğünü ölçtürerek tektaş tercihinizi yapmanız doğru olacaktır. Her ihtimale karşı model ve ölçü değişimi sağlayan bir yerden tektaş yüzük almanız en doğrusudur. Böylelikle sevdiğiniz tektaşın modelini beğenmediğinde ya da yüzük ölçüsü parmağına uymadığında hemen değişim sağlayabilirsiniz.

 tasli 300x254 Tektaş Pırlanta Yüzük Modelleri

Siz de sevdiğinizin giyim ve aksesuar seçimlerini göz önünde bulundurup onun için en ideal hediyeyi verebilirsiniz. Klasik tarzdan hoşlanan biriyse sade çizgisi olan bir modeli tercih edebilirsiniz. Eğer ki sevdiğiniz şıklığından ödün vermeyen ve gösterişli giyinmeyi seven biriyse daha büyük bir taşa sahip pırlanta yüzük hediye etmenizde yarar vardır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


2 × = oniki

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>