Çarşamba , 17 Temmuz 2019
Anasayfa » Değerli Taşlar » Siyah Beyaz Elmas Takılar

Siyah Beyaz Elmas Takılar

siyah beyaz elmas takilar 1 300x205 Siyah Beyaz Elmas TakılarTakı aksesuarında kullanılan figürler, motivler, farklı renk taşlar hepsi tasarımı meydana getirir. Dolayısıyla her figürün, motifin ve farklı renkli taş kullanımının tasarıma kattığı imaj farklı bir görsellik katmaktadır. Farklı renk taş kullanımı siyah, beyaz pırlanta olabileceği gibi safir mavisi, yakut kırmızısı, zümrüt yeşili de olabilmektedir.

Siyah beyaz elmas takı modelleri de bu gibi tasarımlara örnektir. Siyah ve beyazın uyumu her zaman için mükemmeldir. Birbirine en çok yakışan ve çok sırıtmayan bu iki renk hayatın her alanında tercih edilir. Ev mobilyasında, kıyafette, sporda dolayısıyla mücevher takılarda da kullanımı kaçınılmaz olmaktadır.

Siyah beyaz elmas takılar olarak adlandırılan bu tasarımlar daha ciddi bir hava vermektedir. Bu belki de siyah pırlantanın kullanımından kaynaklanmaktır. Fakat siyah pırlantanın bu ciddiyeti beyaz pırlantaya herhangi olumsuz bir imaj katmamaktadır. Her iki renk aslında uyumlu oldukları için tasarımda birbirlerini ön plana çıkarmaktadır.

Siyah beyaz elmas yüzükler, kolyeler, küpeler her bir takı tasarımı ilgiyle kadınlar tarafından tercih edilmektedir.

Bu tür takıların imajları ağır oldukları için özel kutlamalarda kullanımı uygun olacaktır. Ve özellikle siyah veya beyaz bir elbise ile kombine edilirse o zaman sizleri daha bir şık gösterecektir.

siyah beyaz elmas takilar 2 150x150 Siyah Beyaz Elmas Takılar siyah beyaz elmas takilar 3 150x150 Siyah Beyaz Elmas Takılar siyah beyaz elmas takilar 4 150x150 Siyah Beyaz Elmas Takılar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


× dört = 24

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>