Salı , 28 Ocak 2020
Anasayfa » Hediye Önerileri » SEVGİLİYE KOLYE HEDİYE ÖNERİLERİ

SEVGİLİYE KOLYE HEDİYE ÖNERİLERİ

Hediyeler genellikle özel günlerde eşe, dosta, sevgiliye alınır. Hediye almak, herkesi mutlu eden bir durumdur. Özellikle sevgiliden gelen hediyenin değeri ve önemi bir başka özel ve güzel bir durumdur. Bu durumu özel günlerin dışına taşıyıp, sevgiliye bir jest yapıp hediye almayı düşünür müsünüz? Cevabınız evet ise sizlere, hediye kolye önerileri

sevgiliye hediye kolye modelleri 300x300 SEVGİLİYE KOLYE HEDİYE ÖNERİLERİ

Kalp Figürlü Kolye

Yeryüzünde sevginin ve aşkın yegane sembolü kalptir. Sevgilinize bin bir çeşitli kalp figürlü kolyeler hediye edebilirsiniz. Çift pırlanta kalp kolye, sonsuzluk kalp kolye, melek kanatlı kalp kolye, kişiler özel isimli kalpli kolye gibi daha birçok özel tasarımlar, sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Sonsuzluk Figürlü Kolye

Sonsuzluk, matematikte sonu olmayan sayılar için kullanılırken, mücevher dünyasında ise aşkın ve sevginin sonsuzluğunu ifade etmek için takılarda kullanılır. Aşkınızın ve sevginizin sonsuz ifadesi için bu kolye figüründen dilediğinizi seçebilir, sevgiliniz için en güzelini hediye edebilirsiniz.

Harf Ve İsim Kolye

Sevgilinize hediye olarak verebileceğiniz bir diğer kolye modeli de harf ve isim kolyedir. hem ikinizi temsil etmesi yönünden hem de zarif bir model olmasından dolayı son yıllarda oldukça tercih edilen bu kolye modelidir. İsterseniz sadece isim ya da adlarınızın baş harfinin yanı sıra farklı figürlerde ekletebilirsiniz. Örneğin sevgiliniz ve sizin adınızın arasına bir kalp veya sonsuzluk figürü konulabilir.

Değerli Taşlı Kolyeler

Doğada bulunan bir çok farklı taş bulunmaktadır. Bunların bir çoğu değerli ve yarı değerli taşlardır. Bu değerli taşların bir çok fiziksel ve duygusal yönde yarar sağladığı söylenmektedir. Ayrıca bu taşlar burçlara göre ayrılmış olan bu değerli taşların birçok rengini bulmak mümkündür.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


− 7 = bir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>