Cuma , 6 Aralık 2019
Anasayfa » Hediye Önerileri » Şahmeran Bileklik Modası

Şahmeran Bileklik Modası

 Şahmeran Bileklik Modası

Şahmeran bileklik orijinal tasarımı ile hanımların narin bileklerine çok yakışıyor. Altın ya da gümüş olarak üretilen şahmeran, doğal taşlarla süslenerek çok farklı bir şıklık sergilemenizi sağlıyor.

Önceki sezonlarda daha fantazi çizgilerle tasarlanan altın şahmeran bileklikler, özellikle son günlerde dönemin modası olan tasarımlarla hayat bulmaya başladı. Klasik halka zincirlerin farklı objelerle bütünleştirilmesi, şahmeran bileklik modellerinin trend bir görünüm elde etmesini sağladı. Şahmeran bileklikte kalp, kar tanesi, çiçek, kelebek gibi figürler kullanılarak daha modern bir görünüm elde edilmeye başlandı.

Örümcek ağı modeli şahmeran bileklikler son günlerde ellerin son derece güzel görünmesini sağlayan bir tasarım olarak dikkati çekiyor. Sarı altın renkli örümcek model şahmeran, elin üzerini adeta sararak görenlerin ilgisini üzerinde topluyor.

Tek taş detaylı şahmeran bileklik modelleri ise zirkon taş kullanılması ile dikkati çekiyor. Klasik ama bir o kadar da beğenilen bir model olan tek taş şahmeran bileklik, zarif duruşuyla beğeni topluyor.

Top zincir detaylı şahmeran bilekliklerse, son dönemde dikkati çeken ürünlerden biri. Dikkatlerin el üzerine toplanmasını sağlayan şahmeran bileklikler, mücevher alışverişinde sıradanlıktan hoşlanmayanlar için özel bir alternatif oluyor.

Kalp figürlü şahmeran bileklikse son dönemin en çok talep gören modellerinden biri. 2016 şahmeran bileklik modelleri arasında adeta zirveye çıkan kalp detaylı tasarımlar, farklı seçenekleri barındırıyor. Kalp figürünün daha değişik şekilde yorumlanması ile çok çeşitli şahmeran model alternatifleri beğeniye sunuluyor.

Gümüş şahmeran bileklikler de sadelikten yana olanlara hitap ediyor. Gümüş rengin verdiği sadelikle özel tasarımların buluşması sonucu üretilen şahmeran modelleri göz kamaştırıyor. Elin üzerini kaplayan daha ağır modellerin dikkati çektiği gümüş şahmeran bileklikler 2016 yılında da hanımların vazgeçilmezi olacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


9 × = kırk beş

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>