Çarşamba , 16 Ekim 2019
Anasayfa » Elmas » Rihanna ve Pembe Elmas Balosu

Rihanna ve Pembe Elmas Balosu

rihanna pembe elmas balosu 300x180 Rihanna ve Pembe Elmas BalosuBarbadoslu ünlü şarkıcı Rihanna bu yıl ilk kez gerçekleştirdiği ve geleneksel hale getirmeyi düşündüğü elmas balosunun açılışını yaptı.Rihanna, büyükannesi Clara ve dedesi Lionel adına kurduğu Clara Lionel Vakfı için elmas balosu düzenledi. Elmas balosuna Kim Kardashian, Big Sean, Salma Hayek gibi ünlü isimler de katıldı.

Elmas balosundan elde edilecek gelir; sağlık, eğitim gibi konularda muhtaç olan bölgelere bağışlanacak.

Her zaman için tercih ettiği kıyafetler ile gündem olan Rihanna bu özel gece için oldukça şık ve zarifti. Zac Posen’in 2015 koleksiyonundan metalik saten gül pembe renkli elbisesi ile ilgi odağı haline geldi. Kıyafetine uygun takı kullanmayı da ihmal etmeyen Rihanna, pembe taşlı gerdanlığı ile moda yorumcularından ‘yine rüya gibi’ yorumunu aldı. Rihanna’nın bu özel gece için tercih ettiği gerdanlığı onun mücevherde özel parçalara olan yoğun ilgisini bir daha gözler önüne serdi.

Elmas takılar veya pırlanta takılar her daim için kullanılan kıyafete etkileyici, göz kamaştırıcı bir hava katmaktadır. Değerli taşlardan oluşan bu takılar tasarımları ile kıyafetleri tamamlamaktadır.

Kullandığınız takıların daha bir ön plana çıkmasını istiyor iseniz uygun kıyafetler ile kullanmalısınız. Böylece şıklığınız ile tüm gözleri üzerinizde olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


8 − = iki

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>