Salı , 28 Ocak 2020
Anasayfa » Hediye Önerileri » Pırlantanın Evlilikle Olan Bağı

Pırlantanın Evlilikle Olan Bağı

pirlantanin evlilikle olan bagi 300x223 Pırlantanın Evlilikle Olan Bağı

Evliliğin aşkı öldürdüğü mü yoksa aşkı farklı bir boyuta mı taşıdığı ilişki uzmanları tarafından halen tartışılan bir konudur. Fakat varılan ortak görüş ise aşkı ve duyguları her daim canlı tutmak ve onları beslemektir. Peki evlilikte aşkınızı nasıl canlı tutabilirsiniz?

pirlantanin evlilikle olan bagi 1 150x150 Pırlantanın Evlilikle Olan BağıÖncelikle evliliğinizde yılları geride bıraktıkça özel günlerinizi unutmamanızı tavsiye ederiz. Ve özel günlerde eşinize seçtiğiniz hediye konusunda her daim seçici ve özenli davranmalısınız. Söz konusu hediye alınan taraf bayan eş ise beylerin pırlanta alımından vazgeçmemelerini öneririz. Özellikle evlilik yıldönümlerinde kadınlara sunulan pırlantalar daha bir değerlidir. Öyle ki her yıldönümde sunulan pırlanta hediyeler bir önceki yıldönümünün çok üstünde bir hediye olabilmektedir. Çünkü tüm dünyada evlilik, aşk ve pırlanta üçgeninde var olan ortak kanı; pırlanta ne kadar büyük ise söz konusu temsil ettiği aşk ve sevgide o kadar büyüklük arz eder. Fakat sadece özel günleri hatırlama ve hediye ile taçlandırma tek başına evlilikte aşkı canlı tutmaya yetmeyebilir. Bunun için sizlere bir diğer tavsiyemiz; küçük sürprizler yaparak aşkın adrenalini her daim yanınızda hissetmenizdir. Örneğin; eşinize hiç beklenmedik anlarda duygularınızı dile getiren minik notlar yazıp, onun kişisel eşyaları arasına koyabilirsiniz. Birbirinizi özlemek adına belli zaman aralıklarında ayrı kalabilirsiniz. Örneğin her iki tarafın kendi arkadaş çevresi ile zaman geçirmesi gibi.

pirlantanin evlilikle olan bagi 2 150x150 Pırlantanın Evlilikle Olan BağıVe son olarak her ne kadar ortak bir yaşamı paylaşıyor olsanız dahi karşı tarafın kimi zaman için daha bireysel anlar yaşamak isteyeceğinizi aklınızdan çıkarmamanız gerekir.

Evlilikte; aşk, sevgi, bağlılık aslında çiftlerin birbirlerine olan davranışları neticesinde şekillenir ve kendisini öyle hissettirir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


6 − bir =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>