Salı , 28 Ocak 2020
Anasayfa » Pırlanta » Pırlantalı elbise

Pırlantalı elbise

diamonddress 232x300 Pırlantalı elbise

Bazı simgelerin insanların algısında farklı noktalara temas etmekte olduğu düşünülürse, mücevherlerin insan zihninde farklı çağrışımlar yaptığını görebiliriz. Pırlanta, yüzyıllardır en değerli mücevherlerden biri olarak kalite, lüks ve ihtişamı çağrıştırmaktadır. Pırlantanın bu güçlü algısı yalnızca mücevherlerde kullanımının dışına çıkmasını sağlamış, elbiselerde de pırlantaların kullanımını yaygınlaştırmıştır.

Pırlantalı elbise, şıklığı kadar göz alıcı yapısı ile de dikkat çekiyor. Yıllardır soylu ailelerden sanatçılara kadar öne çıkan isimlerin tercih ettiği pırlantalı elbiseler, görenlerin gözlerini kamaştırıyor. Özellikle gece elbiselerine eşsiz parlaklık ve ışıltı katan pırlantalar, şıklık yaratması ile dikkat çekiyor.

Özel olarak tasarlanan pırlanta elbiseler, elbette tasarım ve dikiş aşamasında büyük bir incelik istiyor. Pırlantanın zarif görünümüyle bütünleşecek modellerin tercih edilmesi, şıklık artırıcı bir unsur. Balık elbise modellerinin moda olduğu günümüzde, abiye elbiselere eklenen pırlantalar bir davette bütün gözlerin üzerinize çevrilmesini sağlıyor. Belden oturan ve omuz dekolteli abiye modellerinde de sıklıkla kullanılan pırlantalar elbisenin havasını değiştiriyor. Mini elbise sevenler için de pırlanta taş ekleme yapılarak şıklık yarışında geri kalmamaları sağlanıyor.

dia dress Pırlantalı elbise

Rihanna, Paris Hilton, Jennifer Lopez gibi dünya starlarının özel davetlerde vazgeçilmez tercihi pırlanta elbise oluyor. Kırmızı halıda adeta şıklık yarışı yapan ünlüler, pırlantalı elbiselerle göz dolduruyor. İhtişamın bir göstergesi olan ve kadınların çok sevdiği pırlantalar, takılar kadar elbiselere de yakışıyor.

Rihanna dress 300x182 Pırlantalı elbise

 

Zarafet denilince akla ilk gelen mücevherlerden olan pırlantanın asil duruşu, elbiselerin havasını değiştiriyor. Başlı başına özel bir ustalık gerektiren pırlanta elbise dikimi yaptırmak isteyenler için Türkiye’de Haute Couture butikler doğru adres olmakta. Haute Couture butiklerde, vücut tipinize en uygun pırlanta taşlı elbiseler size özel olarak tasarlanıyor. Pırlantanın eşsiz ve göz alıcı güzelliğini artık elbiselerinizde görmek mümkün. Siz de kendinizi şımartmak ve gittiğiniz davete damga vurmak isterseniz pırlanta taşlı elbiseleri tercih edebilirsiniz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


9 × bir =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>