Çarşamba , 20 Kasım 2019
Anasayfa » Değerli Taşlar » Pırlanta Yakut Gerdanlık Modeller

Pırlanta Yakut Gerdanlık Modeller

yakut gerdanlik modeller 1 300x300 Pırlanta Yakut Gerdanlık ModellerGerdanlık takı modeli itibariyle geniş ve gösterişli tasarımlardan oluştuğu için pırlantanın yanı sıra  diğer değerli taşların da kullanılır. Bu değerli taşlar renkli yapısıyla gerdanlıklara daha etkileyici imaj katmaktadır. Gerdanlıklarda kullanılan bir diğer değerli taş yakuttur.

 Pırlanta Yakut Gerdanlık ModellerYakut; koyu kırmızı, eflatun, kızıl, güvercin kanı kırmızısı gibi bilinen renk tonlarıyla gerdanlık modellerde kullanılır. Dünya üzerinde en değerli ve en kaliteli yakutlar Myanmar-Burma olarak bilinen yerden çıkarılmaktadır. Buradan çıkarılan yakutlar karat ve renk açısından daha kıymetli olarak değerlendirilmektedir.

yakut gerdanlik modeller 3 150x150 Pırlanta Yakut Gerdanlık ModellerYakut kırmızı rengiyle gerdanlıklarda binbir modellerde kullanılmaktadır. Yakut gerdanlık modellerde fazla kullanılan pırlanta ve yakut taşlar haliyle ortaya daha büyük tasarımlar çıkarmaktadır. Bunun yanında gerdanlık tasarımlarına az yerleştirilen yakut ve pırlantalar daha zarif, ince modeller çıkarmaktadır.

yakut gerdanlik modeller 4 150x150 Pırlanta Yakut Gerdanlık ModellerPırlanta yakut gerdanlık modelleri özel davetlerde her kıyafet ile kullanmak mümkün. Fakat yine de elbisenin imajına uygun yakut gerdanlık tercih etmelisiniz. Örneğin; derin göğüs dekolteli bir elbise için zarif figürlerden oluşan ve sarkıç bir model tercih edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


5 − = üç

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>