Çarşamba , 16 Ekim 2019
Anasayfa » Hediye Önerileri » Pırlanta Set Modelleri

Pırlanta Set Modelleri

diamond 267x300 Pırlanta Set Modelleri 

Pırlanta set modelleri geçmişten günümüze her zaman beğeni toplayan gösterişli mücevherlerdir. Pırlanta setler genellikle özel günlerin en vazgeçilmez hediyelerindendir. Söz, nişan ya da evlilik hediyesi olarak en ideal ürünlerdir.

Zarafet, şıklık ve göz kamaştıran parlaklık…Pırlanta setleri tarif etmek için bu betimlemeyi kullanmak hiç de yanlış olmaz. Su yolu tasarımların öne çıktığı pırlanta set modelleri günümüzde orijinal tarzlarda da karşımıza çıkmaya başladı. Klasik çizgiden vazgeçmeyenler için su yolu pırlanta setler dikkat çekici olurken, daha hareketli tasarımlardan hoşlananlar için çiçek motifli ya da tarihi ezgiler taşıyan modeller beğeni topluyor.

Su yolu pırlanta set sade ancak bir o kadar da gösterişli bir model olarak göz doldurmaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi pırlantaların bir sıra halinde dizilmesi ile oluşturulan bu şık set, kolye, küpe ve yüzük modellerinden oluşuyor. İstenildiği takdirde su yolu bileklik ile de daha şık bir görünüm elde ediliyor.

Pırlanta setin ağır duruşu zümrüt, yakut ve inci gibi doğal taşlarla daha da güçleniyor. Özellikle daha motifli tasarımlarda kullanılan bu değerli doğal taşlar takıların şıklığını artırmakta.

Çiçek desenlerinin ağırlık kazandığı pırlanta ve zümrüt taşlı tasarımlar güzel renk seçenekleriyle beğeni topluyor. Yeşil, pembe, mor, kırmızı mavi…Bu renkler doğal taşların pırlanta setle buluşması ile ayrı bir anlam kazanıyor. Zümrütün eşsiz yeşili ile pırlanta setler adeta yeniden canlanıyor. Mavi renkten vazgeçmeyenler içinse safir taşlı pırlanta set seçimi doğallık ve kalitenin bütünleşmesi anlamına geliyor. Anturaj taşının doğadan gelen saf mor rengi pırlanta ile buluşturulduğunda ortaya eşsiz bir güzellik çıkıyor. Anturajın asil duruşu kadar doğal yönü insan psikolojisini olumlu yönde etkiliyor.

Siz de pırlanta set arıyorsanız sade ya da doğal taşlarla bezeli modellerden birini seçebilirsiniz. Hediye seçmeye çalışıyorsanız pırlanta set çok ideal bir tercih olacak!

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


1 × = iki

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>