Çarşamba , 20 Kasım 2019
Anasayfa » Pırlanta » Pırlanta Önerileri

Pırlanta Önerileri

Tüm toplumlarca benzer anlamlar yüklenen takılar içinde pırlantanın ayrı bir yeri vardır. Ayrı bir yeri olması da üzeirnde çok düşünülmesine yol açmaktadır.

Pırlanta önerileri içinde söylenenlere kulak verirken bir yandan da aklınızdaki örtüşmesi sizin için de kıymetlidir. Aslında en büyük yanılgılar hangi günde, hangi aşamada nasıl bir pırlanta ile sevdiklerimizin karşısına çıkacağımızdır.

Özellik düğün arifesinde olan çiftlerin akıllarındaki sorun tek taş yüzük evlilik teklifinde mi yoksa nişan gününde alyansla beraber mi takılmalı sorusudur. Ve bir de bu takıların arasında düğünde kullanılacak pırlanta setler de yerini almaktadır. Aslında en doğru olan sizin bütçenizin uygunluğu ve hangisini ne zaman hediye etmek istediğinizdir. Esas almanız gereken ilk yön budur.

tek tas pirlanta yuzuk 150x150 Pırlanta Önerileripirlanta tek tas yuzuk modelleri 150x150 Pırlanta ÖnerileriPırlanta tek taş yüzük modelleri, yan kolları taşlı ya da yalın tek taşlı zarif görüntüsüyle evlilik teklifini mutlaka süslemelidir diyenler alyansı bile ikinci planda daha az düşünmektedir. Bu durumda gösterişi hoş 1. görseldeki ürün tercih edilebilir. Ya da daha hareketli 2.görseldeki üründe tercihler arasında olabilir.Ve bu düşünceyle yola çıkıldığında zarif tek taşlı pırıl pırıl bir tek taş kolye hoş bir nişan takısı olabilir.

Ailelerin de en büyük derdi düğün, nişan, söz gibi kültürümüzün değişmez parçası olan bu özel günlerde gelinlerine hangi takıyı hediye edecekleridir. Standardın dışında davranmak isteyen ailelere de kuyumcular mutlaka pırlanta önerilerinde bulunurlar. Çünkü pırlanta hem eşsiz hem de çok kıymetlidir.

klasik alyans modelleri 150x150 Pırlanta ÖnerileriTek taş yüzüğü evlilik teklif ederken kullananlar söz yüzüğü olarak ta aynı yüzükle yola devam ederler. Nişan töreni ayrı olarak aileler içinde yapılacaksa alyans almadan olmaz. Bunun için standart görüntüsü olan alyanslar da en çok tercih edilenlerdendir. Mesela nişan töreni için önerebileceğimiz klasik ve hoş alyanslardan biri de görseldeki bir çok kişide gördüğümüz ama hala popülerliğini yitirmemiş olan klasik alyans modelidir.

Anneden ya da kayın valideden kalan beş taş ya da yedi taş pırlanta yüzükler de düğün hediyesi olarak oldukça anlamlıdır.

pirlanta topaz kolye 150x150 Pırlanta ÖnerileriPırlanta önerileri arasında yer alan en özel gruptan biri ise küpelerdir. Pırlanta küpeler genelde eşe veya anneye özel bir anda hediye verilmek istenmektedir. Arkadaş için olan pırlanta önerileri ise genelde kolye tarafında ağır basmaktadır. Görseldeki ürün arkadaşa özel hediyelerden olabilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


9 + = onsekiz

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>