Çarşamba , 19 Haziran 2019
Anasayfa » Pırlanta » Pırlanta Önerileri

Pırlanta Önerileri

pirlanta önerileri 300x204 Pırlanta ÖnerileriKadınlar pırlanta yüzük tercihlerinde çeşitli kriterler göz önünde bulundurarak takı alışverişlerini tamamlarlar. Pırlanta takı alışverişinde öne çıkan kriterler her kadına göre farklılık gösterebilmektedir. Kimi kadınlar pırlantanın kesim şekillerine göre hareket ederken, kimi kadınlar karat özelliğine, kimileri ise de rengine göre tercih yapabilmektedir.

Pırlanta dünyası, tüm kadınların bu isteklerini ve arzularını karşılayabilmek adına binlerce modeliyle, rengiyle, karatıyla onların huzuruna çıkmıştır. Kadınlar bir ömür boyu kullanacakları pırlanta takıları seçerken piyasa araştırması yaparlar, çeşitli uzmanlardan bu konuda öneriler alırlar.

Pırlanta takıları terdih ederken amacınıza yönelik olarak alırsanız, mücevherden beklemiş olduğunuz beklenti sizleri fazlasıyla tatmin edecektir.

Pırlanta takılar, kullanılan parmak modeline göre kendisini en iyi şekilde ifade etmektedir. Misal ince parmaklara sahip kadınlarda pırlanta kendisini daha belirgin ve büyük göstermektedir. İnce parmaklı kadınlar bu noktada oldukça şanslı görülmektedir. Çünkü en ufuk karatlı pırlanta dahi bu parmaklarda büyük görünecektir. İnce parmaklara sahip iseniz küçük pırlanta tasarımları tercih edebilirsiniz. Parmaklarınız büyük ve dolgun ise tercih edeceğiniz pırlanta tasarımlar daha büyük olmalıdır. Böylece pırlantanız kendisini olağanca güzelliğiyle ortaya koyacaktır.

Sahip olduğunuz parmaklarınızın fiziksel görünümlerine göre pırlanta yüzükler tercih etmelisiniz. Böylece pırlanta takılarınız ile daha fazla ışıldayabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


9 × = seksen bir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>