Çarşamba , 20 Kasım 2019
Anasayfa » Pırlanta Modelleri » Pırlanta Modelleri

Pırlanta Modelleri

Takıların en seçkin grupları arasında yer alan pırlanta modelleri, mücevher kutusunda da vitrinlerde de en özel yerlerini almaktalar.

Işıltısıyla göz kamaştıran pırlanta, çok değerli tasarımcıların fikirleriyle kolye, küpe ve bileklik modelleri arasında hayat bulmaya devam etmektedir.

Pırlanta modelleri, oluşturulacak koleksiyona göre değişiklik göstermektedir. Çok küçük boyutlu taşlarla hazırlanan yoğun sıklıkta dizilen setler de vardır, tamamen iri ve sade taşlarla oluşturulan hoş takımlar da vardır. Bunu seçmek veya tasarlatmak tamamen sizin elinizde olan bir seçenek. Zevkiniz ve bütçeniz hangisi için elverişli ise tüm özellikleri bir araya getirtebileceğiniz esnek bir alan vardır.

Doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıl dönümü gibi özel günlerin de vazgeçilmezi olan pırlanta modelleri, hediye edilecek kişinin zevkine göre renk, boy ve diğer özellikleri seçilebilir hoş takılardır. Tabi bunu düşünürken pırlanta fiyatlarını da dikkate almak gerekli. Bütçemiz yettiği kadarıyla böyle bir işe girmek en önemlisi, sonuçta bir lüks alıyorsunuz unutmayın!

Sizlere fikir vermek adına internet sitelerinde kısa bir turla derlediğimiz pırlanta modelleri ise şu şekilde;

elmas set 150x150 Pırlanta Modelleri elmas takim set 150x150 Pırlanta Modelleri pirlanta modelleri 150x150 Pırlanta Modelleri pirlanta set 150x150 Pırlanta Modelleri pirlanta yuzuk 150x150 Pırlanta Modelleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


+ 9 = onaltı

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>