Çarşamba , 20 Kasım 2019
Anasayfa » Pırlanta » Pırlanta Markaları

Pırlanta Markaları

pirlanta markalari 300x170 Pırlanta Markaları

Pırlantanın kadınlar için ifade ettiği değeri artık duymayan ve bilmeyen yoktur. Dünyanın bir ucundan bir ucuna gitseniz dahi kadınlar için pırlanta vazgeçilmezdir. Pırlantanın kadınlardaki bu ünü hiçbir zaman son bulmayacak gibi.Bu yüzden kadınlar dünyasında pırlanta yakından takip edilir. Üstelik bir de pırlantalar dünyaca ünlü markalara sahipse bu takip hiç kaçmaz. Mücevher dünyasında pırlantaya dair birçok marka bulunur. Bu markaların başında ise Tiffany& Co gelir.

Tiffany&Co; takı tasarımı ve aksesuara dünyasına yönelik çeşitli tasarımlar gerçekleştiren bir markadır. Elmas, pırlanta gibi değerli taşlar ile ortaya koyduğu yüzük, kolye, bileklik ve küpe tasarımları ile takı dünyasının nabzını tutarken, çanta, cüzdan , anahtarlık, güneş gözlükleri gibi tasarımlar ile de aksesuar dünyasında yerini almıştır. Pırlanta markası olarak bilinen Tiffany&Co hollywood yıldızları tarafından da yakın takip edilmektedir. Hollywood kadın yıldızlarında Grammy ve Oscar gibi özel gecelerin yanı sıra daha birçok davette Tiffany&Co tasarımlarını görebilirsiniz. Bu yıl 86. Oscar Töreni’nde Jessica Biel’ın takı tercihi Tiffany&Co markasından yanaydı. Jessica Biel’in tektaşı, kolyesi, bilekliği ve küpelerinin uyumu kimsenin gözünden kaçmadı.
Bunun gibi pek çok pırlanta markaları, pırlantanın değerini daha çok arttırmaktadır. Pırlantala
marka adları sayesinde kadınlar dünyasında daha fazla popüler olmaktadırlar. Özellikle dünya çapında üne kavuşan pırlanta markaları bu popülerliğin başında gelirler.

Markanın internet sitesine ulaşmak isteyenler için:

http://www.tiffany.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


dört × 7 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>