Çarşamba , 20 Kasım 2019
Anasayfa » Pırlanta » Pırlanta Gelin Tacı

Pırlanta Gelin Tacı

tac Pırlanta Gelin Tacı

Gelin adayları evlilik töreninde baştan ayağa büyüleyici görünmek isterler. Gelin tacı, evliliğe hazırlanırken gelinlerin en titizlikle seçtikleri objelerden biridir.

Gelin tacı seçerken, yapılacak saç modeline ve gelinliğe uyumlu olması gerektiğini öncelikle belirtelim. Gelinliğinizin tamamlayıcısı olacak gelin tacı modelleri ile evlilik töreninizde göz kamaştırabilirsiniz.

Taşlı bir gelinlik giyecekseniz, gösterişli bir gelin tacı takabilirsiniz. Özellikle haute couture dikilmiş tasarım gelinlikler için pırlanta gelin tacı ideal bir seçim olmaktadır. Şık tasarımıyla göz dolduran gelinliğinizin yanı sıra başınızdaki pırlanta taç ile adeta bir prenses gibi görüneceksiniz. Tepeden topuz yapılacak saç modelinde gösterişli gelin tacını çok doğru bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Sadelikten yana olan biriyseniz hafif kabarık ve taş detayı az olan bir gelinlik tercih edebilirsiniz. Başınıza takacağınız gelin tacı ise az taşlı ve ince olmalıdır. Sırataş dizili gelin tacı sade gelinlik modelleri için idealdir. Bu taç ile ensede topuz modelleri çok güzel bir görünüm sağlayacaktır.

Romantizmden vazgeçemeyen gelinler ise çiçek motifli gelin tacından vazgeçmemeli. Çiçek motifli gelin tacı ile gelinliğinizi tamamlayıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. Dağınık topuz ya da iri dalgalı açık saç modelleri ile kullanılacak çiçek motifli gelin tacı ile düğününüzde göz alıcı olabilirsiniz.

Modern bir gelinlik tercih ediyorsanız geometrik detayları bulunan bir gelin tacı size ayrıcalık katacaktır. Daha düz ve işlemesiz gelinlik tercihinize uygun bir taçla kendi stilinizi evlilik töreninizde de yansıtabilirsiniz. Düz açık saçla çok uyumlu olacak bu gelin tacı sizin tepeden tırnağa uyumlu görünmenizi sağlayacaktır.

Pırlantanın muhteşem parıltısının gelin tacına taşınması ile gelinler artık çok daha göz kamaştırıcı olacak! Siz de pırlanta tutkunuysanız pırlanta gelin tacı ile evlilik töreninize damga vurabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


5 × beş =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>