Çarşamba , 17 Temmuz 2019
Anasayfa » Değerli Taşlar » Kova Burcuna Hediye

Kova Burcuna Hediye

kova 240x300 Kova Burcuna Hediye

Kova burcu; hava grubundan olup, kişisel özellikler olarak zeki, önsezileri güçlü ve özgürlüğüne son derece düşkün insanların burcudur. 21 Ocak – 18 Şubat tarihlerinde doğanların burcu kovadır. Kova burcunun özelliklerine uygun alışveriş ve hediye seçeneklerini yazımızda bulabilirsiniz.

Kova burcunun en belirgin özelliği zeki olmasıdır. Olaylara bilgece yaklaşması ve karar alırken mantığını ön planda tutması da dikkat çekicidir. Detaylara her zaman çok önem veren kova burcu sevdiğinize Puzzle hediye edebilirsiniz. Puzzle ile kova burcu sevdiğiniz hem detaycı yönünü kullanıp hem hoş vakit geçirecektir.

Kova burcunun bakımlı yapısı dolayısıyla ona parfüm hediye etmek de oldukça güzel bir seçenektir. Kova burcu sevdiğiniz bir bayansa, kır çiçekleri ya da doğal kokular her zaman doğru tercihtir. Kova burcu erkeğine özel parfüm seçenekleri de erkeksi yapısını yansıtacak ve biraz keskin kokulardır.

prfm 300x243 Kova Burcuna Hediye

Özgürlükçü ve enerjik yönü olan kova burcu için yenilikleri keşfedeceği bir hediye onun ruhunu okşayacaktır. Jeep Safari turu hediyesi kova burcu için hem çok ilginç hem de keyif verici olacaktır. Yeni yerler görmeyi çok seven kova burcu sevdiğiniz bu hediyeyle maceranın keyfini yaşayacak.

Teknoloji ile arası oldukça iyidir. Bu nedenle teknolojik ürünlerin hemen hepsi ilgisini çeker. Kamera, mp3 çalar, tablet gibi hediyeler onun hem teknolojiye olan ilgisine uygun bir hediye olacak hem de hayatını kolaylaştıracak!

Uğurlu renkleri yeşil ve mavi olan kova burcuna giyimden mücevhere değin geniş bir yelpazede hediye sunabilirsiniz. Kova burcunun enerjisini yükselten uğurlu taşlar; ametist, akik, aquamarine, ay taşı, kuvars kristali, lal ve zirkondur. Bu taşların ortak özellikleri duygusal dengeyi sağlamaları ve enerjiye olumlu yönde etkiler yapmasıdır. Mücevher hediyenizi bu taşlardan oluşacak şekilde seçerseniz sevdiğinizin pozitif enerjiler kazanmasını sağlayarak, kişilik yapısına özel bir hediye ile onu mutlu edersiniz. Kova burcunun yapısı ile örtüşen bu hediye seçenekleri ile “Acaba hangi hediyeyi alsam?” sorusunun cevabı kolaylaşmış oluyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


+ 8 = onyedi

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>