Çarşamba , 20 Kasım 2019
Anasayfa » Elmas Önerileri » Kendimize uygun takıyı seçmek

Kendimize uygun takıyı seçmek

Takı seçimi yaparken göz zevkimize hitap etmesinin yanı sıra en önemli husus yaşam tarzımıza uygun olmasıdır. Tarzınızı yansıtan, size yakışan ve modaya  uygun takıları tercih etmenizde yarar vardır. Hatta vücut tipimiz ve ten rengimiz bile seçim yaparken bize yol gösterebilir. Doğru seçim yapıldığı zaman ürünü hemen hemen her ortamda beğeniyle ve uyumla taşıyabilirsiniz.

Kullandığımız takımıza kendimizi iyi hissettirmesi konusunda güven duymalıyız. Çünkü biz onu rahatlıkla taşıyabilmek, takarken mutlu olmak için satın aldık! Dolabımıza refakat etmesi için değil..!  Uzun boylu ve geniş omuzlu iseniz daha büyük ve uzun tasarımlar önerilir. Kısa boylu olanlar için boyuna daha yakın kolyeler ve ufak modeller tercih edilebilir. Bunların yanında seçtğimiz takılar vücut rengimizede uygun olmalıdır. Takılarımızı tek bir güne ya da tek bir kıyafete uydurmaya çalışmayarak, rutin hayatımızda kıyafet ve makyajda kullandığımız renklere hitap etmesine dikkat etmeliyiz.

Sarışın ya da beyaz tenli iseniz, pırlanta kullanılarak tasarlanmış beyaz altın tercih edebilirsiniz. Buğday teni ya da esmer iseniz, rose altın tercih edilebilir. Bunlar takı seçiminde yardımcı olabilme amacı ile verilmiş sadece genel hatlı önerilerimizdir.  Takılar makyaj ve kıyafeti tamamlayan en büyük unsurdur. Doğru seçimle güzelliğimizi ve kişiliğimizi vurguladıkları ise tartışılmaz bir gerçektir.

Ayrıca daha önce yayınladığımız Burçlara Göre Taşlar yazısınıda okuyarak takı seçiminizde bir karar verebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


bir + = 6

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>