Çarşamba , 20 Kasım 2019
Anasayfa » Elmas » Kendimize Uygun Takı Seçimi Yapmak

Kendimize Uygun Takı Seçimi Yapmak

Takı seçimi yaparken göz zevkimize hitap etmesinin yanı sıra en önemli husus yaşam tarzımıza uygun olmasıdır. Tarzınızı yansıtan, size yakışan ve modaya uygun takıları tercih etmenizde yarar vardır. Hatta vücut tipimiz ve ten rengimiz bile seçim yaparken bize yol gösterebilir.Kıyafetlerimizin karakterimizi yansıtan son dokunuşunu tamamlamak için takı ve aksesuar seçimi önemlidir.. Doğru seçim yapıldıgı zaman ürünü hemen hemen her ortamda beğeniyle ve uyumla taşıyabilirsiniz.

kıyafete uygun takı aksesuar Kendimize Uygun Takı Seçimi Yapmak

Kullandığımız takımıza kendimizi iyi hissettirmesi konusunda güven duymalıyız. Çünkü biz onu rahatlıkla taşıyabilmek, takarken mutlu olmak için satın aldık! dolabımıza refakat etmesi için değil..! Uzun boylu ve geniş omuzlu iseniz daha büyük ve uzun tasarımlar önerilir. Kısa boylu olanlar için boyun’a daha yakın kolyeler ve ufak modeller tercih edilebilir. Bir kadının yaşam şeklinde en büyük ipucunu veren kısım elleridir. Bakımlı elleriniz ve tarzınızı yansıtan yüzüğünüzle zerafetinizi arttırabilirsiniz. Bunların yanında seçtğimiz takılar vücut rengimizede uygun olmalıdır. Takılarımızı tek bir güne yada tek bir kıyafete uydurmaya çalışmayarak, rutin hayatımızda kıyafet ve makyajda kullandıgımız renklere hitap etmesine dikkat etmeliyiz. Sarışın yada beyaz tenli iseniz, pırlanta kullanılarak tasarlanmıs beyaz altın tercih edebilirsiniz. Buğday teni yada esmer iseniz, Rose altın tercih edilebilir. Saç kesimide takı seçimi için önemli bir detaydır. Kısa saçlı iseniz gösterişli küpeleri rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Koyu renk kıyafet giydiyseniz canlı renkte takılar seçmeniz daha göz alıcı olur. Açık renk tercih ediyorsanız yine acık ve pastel tonlarda takılar daha uygun olacaktır.

Bunlar takı seçiminde yardımcı olabilme amacı ile verilmiş sadece genel hatlı önerilerdir.. Takılar makyaj ve kıyafeti tamamlayan en büyük unsurdur.. Doğru seçimle güzelliğimizi ve kişiliğimizi vurguladıkları ise tartışılmaz bir gerçektir..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


beş − 5 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>