Çarşamba , 23 Ekim 2019
Anasayfa » Pırlanta » Kadınlar neden pırlanta sever?

Kadınlar neden pırlanta sever?

Göz kamaştırmak veya ışıldamak her kadının girdiği ortamda kendisinde olmasını isteyeceği özelliklerdendir. Saç, makyaj, kıyafet ve mücevherlerin bir bütünlüğü ile sağlanan bu ışıltının fark edilmesi de bayanlar için çok önemlidir. Bu güzel duygulardan yola çıkarak pırlantaya bakmak istersek, en çok kadınların pırlantaya ilgi kadinlar neden pirlanta sever 300x136 Kadınlar neden pırlanta sever?gösterdiği ve kadınlar neden pırlanta sever sorusuna doğru yanıtı bulmuş oluruz.

Kadınlar neden pırlanta sever sorusunun bir diğer cevabı ise doğada eşsiz bulunan bu taşa çok fazla anlam yüklenmiş olmasıdır. Bulunduğu takıyı bir üst seviyeye taşıyan bu ender güzelliğe kim sahip olmak istemez ki?

Özellikle kalite bakımından standartlarda veya standartların üzerinde olan pırlanta takılardaki ışıltı sizi de büyülemeye yeterli olacaktır. Pırlantanın elmasın en iyi kesim şekli olmasından kaynaklı olarak ışığı en iyi yansıtması bayanların beğenisini kazanması için fazlasıyla yeterli bir özellik. Tabi bir de son zamanlarda ki tek taş aşkı da buna etki eden faktörlerden. Her kadın arkadaşına pırlantam var veya eşim bana tek taş aldı demek ister emin olun.

Renkli mücevherler, inciler, yakutlar veya zümrütler hepsine sahip olmak isterken bile pırlantanın yeri kadınlarda ayrı bir noktadadır. Pırlanta, duru ve beyaz rengi ile takılara hem saf bir hava hem de spor kıyafetlerle takılabilecek havayı yaratmaktadır. Yani kadınların her kombininde kullanabileceği ender takılardan birisidir. Aynı zamanda kaliteyi ve gösterişi ima eder icon smile Kadınlar neden pırlanta sever?

Pırlanta tek taş yüzük, ışıltısını 4c (4C nedir?) özelliklerine borçlu olan pırlanta taşlı takıların içinde kadınların favorisidir. Hayatlarında bir tane de olsa bu takıya sahip olmak isterler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


− 2 = altı

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>