Çarşamba , 19 Haziran 2019
Anasayfa » Değerli Taşlar » İki Taşlı Elmas Kolye

İki Taşlı Elmas Kolye

iki tasli elmas kolye 4 300x300 İki Taşlı Elmas KolyeElmas takılarda pırlanta,zümrüt, yakut, safir, inci, ametist gibi değerli taşlar sık kullanılır. Bu değerli taşların kullanımı elmas takıları sıradanlıktan çıkarıp, daha etkileyici bir imaja kavuşturmaktadır. Bu gibi ımlara en güzel örnek iki taşlı elmas kolye modelleridir. Simetrik ve hareketli figürlerden oluşan bu kolye modellerinden birkaç örnek;

Pırlanta Safir Kolye

iki tasli elmas kolye 150x150 İki Taşlı Elmas KolyeKolyenin uç kısmına yerleştirilen mavi renli safir; pırlantayla olan uyumunu tasarımında fazlasıyla göstermektedir.

Pırlanta Yakut Kolye

iki tasli elmas kolye 1 150x150 İki Taşlı Elmas KolyeYine yakut taşının oldukça minik boylarda kolye ucuna yerleştirildiği pırlanta kolye modelleridir.

Pırlanta Zümrüt Kolye

iki tasli elmas kolye 3 150x150 İki Taşlı Elmas KolyeZümrütün pırlantaya eşlik ettiği kolye modelleridir.

Pırlanta İnci Kolye

iki tasli elmas kolye 2 150x150 İki Taşlı Elmas KolyeDeğerli taş inci ve pırlanta birleşiminden ortaya çıkan kolye modelleridir.

Pırlanta Ametist Kolye

iki tasli elmas kolye 4 150x150 İki Taşlı Elmas KolyeMor ve mora yakın renk tonlarıyla bu kolye modellerinde kullanılmaktadır.

Bu pırlanta elmas kolye modellerinde simetrik hareketler tasarımda zarafetin en güzel örneğini sizlere sunmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


9 − = beş

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>