Çarşamba , 20 Kasım 2019
Anasayfa » Elmas Önerileri » Elmas Önerileri

Elmas Önerileri

Oldukça değerli olduğu herkesçe bilinen elmas, safir, yakut ve zümrüt gibi taşlarla da bir araya getirilerek yüzük, kolye ve küpelerde yerini almayı başarıyor.

pirlanta zumrut yuzuk1 150x150 Elmas Önerileri

Resim 1.1

Resim 1.1 deki üründe zümrütle renklenen elmas tam bir anneler günü hediyesi olmayı hak ediyor.

pirlanta yakut kolye 150x150 Elmas Önerileri

Resim 1.2

elmas tek tas kupe 150x150 Elmas Önerileri

Resim 1.3

Özel kesimleri ve şık süsleme tarzlarıyla elmas yüzükler, bayanların mücevher seçiminde vazgeçilmez parçaları oluyor. Elmas önerileri arasında bu özel taşa çok yakışan yakut ile süslenmiş modeller de elmas meraklılarının dikkatini çekiyor. Bu tip ürünlere ilginiz varsa Resim 1.2  bir öneri olabilir. Oldukça zarik ve her bütçeye uygun fiyatıyla en özel gününüzün hediyesi olarak düşünebilirsiniz.

Sade ve zariflikten yana olanlar için tek ve orta büyüklükte bir elmas küpe hediye seçenekleri içinde yer alan elmas önerileri arasında yerini en baş köşede alabilir. Hafif sallantısıyla her yaşa uygun olacak modele Resim 1.3 önerimiz olacaktır.

 

elmas gul takim set 150x150 Elmas Önerileri

Resim 1.4

Eğer ki bir elmas set arıyorsanız, yani hem yüzük, hem kolye hem de elmas küpesi olsun derseniz; elmasın klasik tarzı arasında en çok bilinen papatya modelini evliliğin ilerleyen yıllarında hediye olarak kullanmanızda mümkün. Daha orta yaşa hitap eden bu sete önerimiz ise hemen yanda yer alan Resim 1.4 olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


üç × = 12

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>