Pazartesi , 16 Eylül 2019
Anasayfa » Elmas » Elmas Fermuar Gerdanlık

Elmas Fermuar Gerdanlık

elmas fermuar gerdanlik 210x300 Elmas Fermuar GerdanlıkAltın, gümüş gibi değerli madenlerin yanı sıra pırlanta ve elmas gibi değerli taşlardan da oluşturulan takı tasarımlarında bazen farklı figürler ortaya çıkabilmektedir. Kalp altın kolyeler, yaprak misali pırlanta takılar ve elmas fermuar gerdanlık gibi.

Takı tasarımlarında ortaya çıkan bu figürler modelleri daha farklı gösterebilmektedir. İnsanlar bu figürlü takıları daha fazla hatırlamaktadırlar. Bunlardan bir tanesi de elmas fermuar gerdanlıktır. Dünyanın en pahalı mücevher tasarımları arasında gösterilmektedir. Bu fermuar gerdanlık; beyaz altından ve 50 karatlık pırlantadan oluşmaktadır. Yaklaşık olarak değeri ise 1.2 milyon dolar değerindedir. Fermuar modelini andıran tasarımı bu gerdanlığı zihinlere böyle yer etmiştir. Pırlanta fermuar gerdanlık aynı zamanda bileklik olarak da kullanılabilmektedir.

Van Cleef and Arpels markası tarafından tasarlanmıştır. Dünyanın en pahalı mücevherleri arasında gösterilmesi, ona sahip olacak kişiyi de merak konusu yapmıştır.

Elmasın çıkartılıp, işlenerek pırlantaya dönüşmesi ve bu gibi tasarımlarda vücut kazanması büyük bir oluşumun hikayesini de gözler önüne sermektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


9 + bir =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>