Çarşamba , 20 Kasım 2019
Anasayfa » Değerli Taşlar » Elizabeth Taylor Mücevherleri Yeni Sahiplerini Buldu

Elizabeth Taylor Mücevherleri Yeni Sahiplerini Buldu

elizabeth taylor mucevherleri yeni sahiplerini buldu 300x253 Elizabeth Taylor Mücevherleri Yeni Sahiplerini Buldu

İngiliz oyuncu Elizabeth Taylor‘un elmas,inci gibi değerli taşlardan oluşan mücevherleri yapılan bir müzayede de yeni sahiplerini buldu.

elizabeth taylor mucevherleri yeni sahiplerini buldu 1 150x150 Elizabeth Taylor Mücevherleri Yeni Sahiplerini BulduHollywood ünlülerinin en az kendileri kadar kıyafetleri ve mücevherleri de popüler olmaktadır. Mücevher ve kıyafetlerin bu popülerliği tercih edilen ünlü isimler tarafından satışa sunulmaktadır. Gerek hayranları gerekse de koleksiyoncular bu değerli parçaları kaçırmazlar.

 

Taylor’un vefatından sonra evinde gerçekleştirilen bu müzayede de sunulan mücevher arasında Van Cleef& Arpels ve Chopard gibi ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan mücevherler vardı.

elizabeth taylor mucevherleri yeni sahiplerini buldu 2 150x150 Elizabeth Taylor Mücevherleri Yeni Sahiplerini BulduEşi aktör Ruchard Burton tarafından Taylor’a hediye edilen kolye mücevheri yaklaşık olarak 11,8 milyon dolara yeni sahibini buldu.Bu kolyede üç değerli taş elmas, yakut ve inci kullanılmıştır. Bu mücevherat tasarımı bu zamana kadar bir kolyeye verilmiş en yüksek fiyat ünvanınnı da taşımaktadır. Yine eşi tarafından Taylor’a hediye edilen 33,19 karatlık elmas yüzük müzayede de 8, milyon dolara satılmıştır.

Elizabeth Taylor’un ünlü mücevherleri artık yeni sahipleriyle anılmaya hazır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


4 + iki =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>