Çarşamba , 23 Ekim 2019
Anasayfa » Değerli Taşlar » Dünyanın En Pahalı Elmas Yüzüğü

Dünyanın En Pahalı Elmas Yüzüğü

dunyanin en pahali elmas yuzugu 300x243 Dünyanın En Pahalı Elmas Yüzüğü

Mücevher dünyasında bazı tasarımların kimler tarafından kullanılacağı en az tasarımlar kadar merak konusu olmaktadır. Bu modellerin tasarımlarında kullanılan malzemelerin yanı sıra fiyatları ile de baş döndürmeleri ister istemez, ona sahip olacak kişiyi de büyük bir ilgi odağı haline getirmektedir.

Chopard markası tarafından üretilen elmas yüzük yukarıda bahsettiğimiz tüm özellikleri bünyesinde barındıran bir tasarımdır. Bu elmas yüzük 18 karat beyaz altın halkasından ve oval mavi elmas taşından oluşmaktadır. Yine dünyanın en pahalı yüzükleri arasında gösterilen bu modelin fiyatı ise 16,26 milyon dolar değerindedir. Yüzüğün ortasında yer alan mavi elmas ve yan kollardaki beyaz taşların büyüsü göz kamaştırıcı güzelliktedir.

Elmas, pırlanta gibi değerli taşlar bu gibi özel tasarımlarda vücut bulunca daha bir değerli ve eşsiz olmaktadır. Dünyanın en pahalı taşları olan bu madenler aynı zamanda tasarımlara pahalılık kavramını da eklemektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


iki + = 9

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>