Çarşamba , 23 Ekim 2019
Anasayfa » Hediye Önerileri » Düğün Hediyesi Pırlanta Setler

Düğün Hediyesi Pırlanta Setler

 set Düğün Hediyesi Pırlanta Setler

Pırlanta set, son yılların en çok tercih edilen düğün hediyelerindendir. Şıklığı kadar pırlantanın büyüleyici görünümüyle pırlanta set kadınların almaktan mutluluk duyacağı hediyelerdendir. Peki pırlanta kadınlar tarafından neden bu kadar çok arzu edilen bir mücevherdir? Öncelikle bu soruyu cevaplandırmak için pırlantayı hep birlikte tanıyalım. Pırlanta, elmasın işlenmiş halidir. Elmas en sert maddelerden birisi olarak çok değerli bir taştır. Sert yapısı ve ışığı çok iyi bir şekilde yansıtması nedeniyle elmas çok değerli bir taş özelliği kazanmış, takılarda kullanılan en değerli cevherler arasında başı çekmiştir. Elmasın en önemli özelliklerinden birisi ise doğada oluşan tamamen naturel bir taş olması ve nadiren bulunan yapıda olmasıdır. Elmasın işlenmiş hali olan pırlanta ise mücevherlere kattığı eşsiz güzellik ve ışıltı nedeniyle son yıllarda yoğun talep görmektedir.

Asil görünümüyle pırlanta setler, muhteşem güzellikte parçalar olarak dikkati çekmektedir. Karat, kesim, renk ve berraklık özellikleriyle fark yaratan pırlanta setler, en özel günlerin değerini daha da çok yansıtacak mücevherlerdir. Evliliğe adım atarken sevdiğiniz insana alacağınız hediyenin de anlam yüklü ve çok değerli olmasını istersiniz. Düğün hediyesi olarak sıklıkla tercih edilen pırlanta setler, beğeniye göre modern ya da klasik tasarımlarla sunulmaktadır.

Pırlanta setler beyaz ya da sarı altın olarak üretilmekte, ayrıca zümrüt, yakut ya da safir taşları ile de zenginleştirilmektedir. Küpe, kolye, yüzük ya da bileklik bir arada satın alınan pırlanta setler, özel günlerde kadınların şıklığını artıracak parçalardır. Sevdiğinize sunacağınız eşsiz hediyelerden biri olacak bu şık set, düğünde gelinin çok daha göz kamaştırıcı olmasını sağlayacak. Sevdiğinize verdiğiniz değeri daha da fazla yansıtabilecek bu şık set modeli ile düğün gününde tüm gözler gelinin üzerinde olacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


altı × 3 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>