Çarşamba , 20 Kasım 2019
Anasayfa » Değerli Taşlar » Dantel Figürlü Elmas Takılar

Dantel Figürlü Elmas Takılar

dantel figurlu elmas takilar Dantel Figürlü Elmas TakılarTakı tasarımlarında birçok figür kullanılır. Figürlerin bu kullanımı, takı tasarımlarını sadelikten daha gösterişli bir hal almasına yardımcı olmaktadır. Tıpkı dantel figürlü elmas takılar gibi.

Dantel figürünü pek çok kadın kıyafette görmeye alışkındır. Fakat artık danteli elmas takılarda da göreceğiz. Üstelik dantelin yeniden trend olması bunu durumu destekler niteliktedir. Dantel figürünün elmas takılarda kullanımına göz atalım:

Takıların üzerine dantel stilini andıran çizimler yapılır ve bu çizimlerin içerisi değerli taş elmas ile doldurulur. Dantel figürlerin takılarda özellikle kıvrımlı stillerde bulunması ise tasarıma ayrıca bir hareketli imaj katmaktadır. Dantel figürünün bu kullanımı birçok yerde vintage kavramı olarak da ifade edilmektedir. 2015 yılının gelinlik modasında öne çıkan dantel trendi sanırız takılarda da tercih edilecek.

Klasik elmas takı kullanımından ziyade otantikliğe ve alaturka tasarımlarına ilginiz var ise bu akım tam olarak sizleri ifade etmektedir. Yeni bir imaj olarak dantel elmas takılarını kullanarak deneyimleyebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


5 × dört =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>