Çarşamba , 23 Ekim 2019
Anasayfa » Pırlanta » Çiftler Aynı Yüzük Takmalı mı?

Çiftler Aynı Yüzük Takmalı mı?

ciftler ayni yuzuk takmali mi Çiftler Aynı Yüzük Takmalı mı?Uyum hayatımızın her alanında vardır. Aileyle uyum, çevreyle uyum, arkadaşlarla uyum, sevgili ile uyum… bu liste böyle uzayıp gidebilir. Bunların içinden sevgili ile uyum en özelidir. Her kadın veya her erkek sevdiği kişiyle uyum içinde olmayı arzu eder. Çiftler yakalamış oldukları bu uyum ile mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşarlar.

Çiftler arasında bu uyum aynı yüzük kullanmaya kadar gitmektedir. Kadın ve erkek aşklarını ve tarzlarını ifade eden yüzükleri seçerken birbirleri ile aynı tasarımda olmasına özen gösterirler. Fakat yüzükte bu benzerliği ve uyumu sadece alyans yüzüklerde yakalamak mümkündür. Çünkü alyans yüzüklerin dışında kadın ve erkek için aynı tasarıma sahip, birbirleriyle uyumlu yüzük yoktur. Ve bu uyum artık günümüzde yavaş yavaş etkisini yitirmektedir. Eski zamanlarda evlilik teklifleri sarı, oldukça basit tasarıma sahip halkalardan oluşan yüzüklerle yapılırken, günümüzde bu teklifler tektaş yüzüklerle yapılmaktadır. Dolayısıyla kadınları tektaş merakı sardı ve pırlanta tektaş yüzük evlilik tekliflerinin vazgeçilmez unsuru olarak litarütüre geçti. Hal böyle olunca kadın; pırlanta tektaş yüzük, erkek ise bir alyans takmaya başlar. Ama yine de çift olarak uyum içinde olmayı seven kadınlar; tektaşlarının yanı sıra alyanslarını da kullanmaya özen gösterirler.

Alyansların aynı yüzük olması, çift olarak uyumunuzu ortaya koyabilir. Fakat bu konuda ısrarcı olmamak gerekir. Çünkü her ne kadar, bir çift olsanız dahi her insanın farklı zevki ve farklı bir tarzı vardır. Bu yüzden çiftler bu konuda diledikleri tasarıma sahip yüzükler tercih edebilirler. Zira bu durum en çok kadınların yararına olacaktır. Çünkü kadınların dünyasında, yüzüklerin yanı sıra pek çok üründe daha fazla çeşit vardır ve daha farklı model bulmak mümkündür.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


altı − 1 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>