Çarşamba , 16 Ekim 2019
Anasayfa » Hediye Önerileri » Balık Kadınına Özel Mücevherler

Balık Kadınına Özel Mücevherler

Duygusal, anaç, yetenekli, etkileyici ve hareketli bir kadındır balık burcu kadını. Sosyal yönünün kuvvetli oluşu onu girdiği her ortamda bir yıldız yaparken, kendine has çekiciliği sayesinde dikkatleri üzerine toplamayı başarır. Balık burcu kadınına alacağınız mücevherler onun stilini yansıtmalı, gösterişli ve değerli taşlarla bezeli olmalıdır.

Pırlanta tektaş yüzük, özellikle büyük taşlı ve gösterişli tasarıma sahip olduğunda balık kadınının çok beğeneceği modellerdendir. Balık kadınına sevginizi göstermek için beyaz altın bir pırlanta yüzük hediye etmeniz onun hem duygulanmasına hem de sizin aşkınıza inanmasını sağlayacaktır.

tektas 300x300 Balık Kadınına Özel Mücevherler

Balık kadınına burcunun simgesini taşıyan balık kolye hediye ederken, dilerseniz bir bileklik ile de sürprizinizi zenginleştirebilirsiniz. Balık modelli kolye, isterseniz daha renkli detaylara sahip olabileceği gibi yalnızca altın olarak da sunulabiliyor. Balık motifinin üstüne yapılacak desenlerle renklendirilen bu kolye modeli, sevdiğinize sunacağınız çok anlamlı bir hediyedir.

balıkkolye 300x300 Balık Kadınına Özel Mücevherler Balık kadınına hediyeniz burcunun özel taşı aquamarine detaylı bir mücevher de olabilir. Aquamarine taşının doğasında bulunan pozitif enerjiler sevdiğinize yararlı gelirken, şıklığına şıklık katacak.

aquamerin 298x300 Balık Kadınına Özel Mücevherler Balık kadınına alabileceğiniz bir diğer özel mücevher hediyesi ise pırlanta suyolu bileklik olacaktır. Balık kadını zarif çizgiyi ve değerli taşları çok sever. Eğer ona özel bir bileklik arıyorsanız pırlanta suyolu bileklik klasikleşmiş yapısı ile onun beğenisini toplayacaktır.

suyolu 300x300 Balık Kadınına Özel Mücevherler Eğer ki sevdiğiniz balık burcu kadını küpe takmayı çok seviyorsa ona altın bir küpe de hediye edebilirsiniz. Kulakları ışıl ışıl olacak ve o bu hediyeden emin olun ki çok mutlu olacaktır. Ona olan sevginizi de vurgulamak istiyorsanız kalp motifli altın küpe hediye edin ve ne kadar mutlu olduğuna da gözlerinizle şahit olun.

kalpkupe 300x300 Balık Kadınına Özel Mücevherler

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


× 8 = sekiz

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>