Pazartesi , 16 Eylül 2019
Anasayfa » Değerli Taşlar » Balık Burcu için Hediye Önerileri

Balık Burcu için Hediye Önerileri

balik1 300x225 Balık Burcu için Hediye Önerileri

Balık burcu; değişkenlik, romantiklik, konuşkanlık, güçlü önsezilere sahip olma gibi özellikler taşımaktadır. Uğurlu rengi Turkuaz olan balık burcunun ideal taşı ise Aquamarine’dir. Balık burcu için ideal hediye seçenekleri arıyorsanız bu yazımız sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Balık burcu kadını, romantik yapısı ile tanınmaktadır. Balık burcu kadınına şiir kitabı hediye edebilir ya da kendi yazacağınız mısraları şık bir kağıtta ona sunabilirsiniz. Kıyafetlerinde feminen bir çizgiye sahip olan balık kadını giyimine son derece düşkündür. Balık kadınına hediye edeceğiniz dantelli bir bluzla romantizmi çağrıştırmanız mümkündür. Topuklu ayakkabı giymeyi seven balık kadınına dönemin modası stiletto ayakkabı hediye edebilirsiniz.

stiletto 300x230 Balık Burcu için Hediye Önerileri

Balık kadınına alabileceğiniz bir diğer anlamlı hediye de altın kolye olabilir. Romantizmi çağrıştıran sonsuzluk ya da kalp figürlerinde bir kolye ile sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. Uğurlu taşı olan Aquamarine ile bezeli şık bir takı da sunabilirsiniz. Konuşmayı çok seven balık kadınına teknolojik bir hediye sunmak isterseniz son model bir cep telefonu alabilirsiniz. Daha farklı bir hediye sunmak isterseniz taş detaylı cep telefonu aksesuarları ya da renkli ahizeler dikkat çekici olacaktır.

turkuazkolye 287x300 Balık Burcu için Hediye Önerileri

Balık erkeğine ise onun entellektüel yapısına uygun hediyeler sunabilirsiniz. Belgesel dvd serisi ya da ilgi alanına uygun bir kitap hediye edebilirsiniz. İş hayatında başarıya oldukça önem veren balık erkeği için giyim oldukça önemlidir. Bu nedenle ona klasik bir gömlek hediye edebilirsiniz. Spora ve hareketli yaşama ilgi duyan balık erkeğine spor ayakkabı hediye edebilirsiniz. Uğurlu rengi turkuaz olan balık burcuna özel hediyelerde renk seçerken mavi ve turkuaz tonlarını tercih edebilirsiniz. Balık erkeğine mavi tonlarda bir sweat ya da tişört hediye edebilirsiniz.

gomlek 225x300 Balık Burcu için Hediye Önerileri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


5 − = üç

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>