Çarşamba , 22 Ocak 2020
Anasayfa » 2016 » Temmuz

Aylık Arşiv: Temmuz 2016

Pırlanta Yüzük Seçiminin Püf Noktaları

pirlanta

Pırlanta, yeryüzündeki ender bir taş olarak, mücevher tasarımlarının seçkin bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Kadınlar için adeta bir ikon haline gelen pırlantalar her zaman için merak uyandırır. Pırlantayı tanımak için öncelikle özelliklerinin incelenmesi yararlı olacaktır. Pırlanta, elmasın işlenmiş hali olarak geliştirilen ve diğer cevherlerden çok daha farklı bir ışıltıya sahip olması nedeniyle dikkat çeken bir taştır. Taç, kemer ve külah olmak ... Devamını Oku »

Düğün Müziği Önerileri

dv1439036

Düğün hazırlıkları sırasında belki de en eğlenceli seçimlerden birisi düğün müziklerinin belirlenmesidir. Düğün müziklerinin en çarpıcı olanları düğün giriş müziği, ilk dans müziği ve pasta müziği şeklinde sıralanır. Bu müzikler ne kadar doğru seçilirse düğün de o kadar eğlenceli geçecektir. Müzik listesinin titizlikle belirlenmesi hem davetlilerin daha çok eğlenmesini sağlayacak hem de düğün sahiplerinin unutulmaz bir anı yaşamasını sağlayacaktır. Giriş ... Devamını Oku »

Tektaş Yüzük Modelleri

4

Kadınların hayalini belki de en çok süsleyen hediyeler arasında tektaş yüzükler gelmektedir. Bazı hanımlarsa tektaş yüzük hediyesi bekleyip de alamamaktan şikayetçidir. Kadınlar arasında sohbetlerin de konusu haline gelen tektaş yüzükler, artık arzu objeleri arasında ilk sıralara yükselmiştir. Tektaş yüzükler taşıdığı “Sen benim tek aşkımsın” anlamı ile de benzersiz hediyelere dönüşmektedir. Tektaş yüzükleri genellikle sürpriz amacıyla erkekler satın aldığı için bu ... Devamını Oku »