Çarşamba , 23 Ekim 2019
Anasayfa » 2016 » Mart

Aylık Arşiv: Mart 2016

Pembe Pırlanta

pirlantalar

Pembe, hanımların en sevdiği renklerin başında gelerek takıdan giyime kadar geniş yelpazede beğeni toplamaktadır. Bu nedenle pembe pırlanta yoğun ilgi gören az rastlanılan mücevherler arasında başı çeker demek hiç yanlış olmaz. Pırlanta, elmasın işlenmiş halidir. Saf pembe elmaslar genellikle doğada küçük boyutlarda bulunmakta ve ender görülen mücevherlerden en değerlileri arasında yer almaktadır. Pembe elmasın da farklı renk skalası vardır. Pembe ... Devamını Oku »

Tektaş Pırlanta Yüzük Modelleri

yuzukler

Tektaş pırlanta yüzük artık evlilik teklifi, söz ve nişan gibi önemli anların en önemli hediyesi olarak görülmektedir. Hanımların zarif parmaklarında taşımaktan büyük zevk aldıkları tektaş pırlanta yüzükleri seçmenize yardımcı olması için farklı modelleri sizlerle bu yazıda paylaşmaktayız. Öncelikle pırlantanın karatı, parlaklığı ve kesimi ile ilgili tercihlerinize karar vermelisiniz. Genellikle yuvarlak kesimlerin kadınlar tarafından büyük beğeni topladığı görülmektedir. Bütçenizi de belirledikten ... Devamını Oku »

Balık Kadınına Özel Mücevherler

aquamerin

Duygusal, anaç, yetenekli, etkileyici ve hareketli bir kadındır balık burcu kadını. Sosyal yönünün kuvvetli oluşu onu girdiği her ortamda bir yıldız yaparken, kendine has çekiciliği sayesinde dikkatleri üzerine toplamayı başarır. Balık burcu kadınına alacağınız mücevherler onun stilini yansıtmalı, gösterişli ve değerli taşlarla bezeli olmalıdır. Pırlanta tektaş yüzük, özellikle büyük taşlı ve gösterişli tasarıma sahip olduğunda balık kadınının çok beğeneceği modellerdendir. ... Devamını Oku »

Pırlanta Kar Tanesi Kolye

kartane

Kar tanesi, son yılların en şirin objelerinden biri olarak mücevherlerde sıklıkla kullanılıyor. Pırlanta kar tanesi kolye, görenlerin çok beğendiği mücevherlerden biri. Bu yazımızda kar tanesi kolye modellerine değindik. Pırlantanın doğallığı ve altının kaliteli duruşu ile kar tanesi kolye modelleri göz alıcı bir görünüm kazanıyor. Beyaz altın pırlanta kolye, en sık rastlanılan modellerden biri. Kar tanesinin bembeyaz olduğu düşünüldüğünde, beyaz altının ... Devamını Oku »

Pırlanta Gelin Tacı

tac

Gelin adayları evlilik töreninde baştan ayağa büyüleyici görünmek isterler. Gelin tacı, evliliğe hazırlanırken gelinlerin en titizlikle seçtikleri objelerden biridir. Gelin tacı seçerken, yapılacak saç modeline ve gelinliğe uyumlu olması gerektiğini öncelikle belirtelim. Gelinliğinizin tamamlayıcısı olacak gelin tacı modelleri ile evlilik töreninizde göz kamaştırabilirsiniz. Taşlı bir gelinlik giyecekseniz, gösterişli bir gelin tacı takabilirsiniz. Özellikle haute couture dikilmiş tasarım gelinlikler için pırlanta ... Devamını Oku »

Şahmeran Bileklik Modası

sahmaran

Şahmeran bileklik orijinal tasarımı ile hanımların narin bileklerine çok yakışıyor. Altın ya da gümüş olarak üretilen şahmeran, doğal taşlarla süslenerek çok farklı bir şıklık sergilemenizi sağlıyor. Önceki sezonlarda daha fantazi çizgilerle tasarlanan altın şahmeran bileklikler, özellikle son günlerde dönemin modası olan tasarımlarla hayat bulmaya başladı. Klasik halka zincirlerin farklı objelerle bütünleştirilmesi, şahmeran bileklik modellerinin trend bir görünüm elde etmesini sağladı. ... Devamını Oku »