Çarşamba , 17 Temmuz 2019
Anasayfa » Değerli Taşlar » 2016 Takı Modası

2016 Takı Modası

Moda her geçen gün değişmekte, hem kullanışlılık hem de görsel kaygılarla farklılık göstermektedir. 2016 takı modası da yepyeni trend parçalarla sezona damgasını vuruyor. Bu sezonda, en moda olan aksesuar ve takı modellerini sizler için detaylı olarak ele aldık. Sevdiğinize hediye edebileceğiniz birbirinden güzel seçenekler yazımızda…

2016 takı trendleri arasında belki de en dikkat çekenlerin başında, çoklu ve eklem yüzükler geliyor. Taşlı, taşsız, figürlü modelleriyle her renkte üretilen çoklu yüzükler, kadınların zarif parmaklarını ön plana çıkarıyor. Bu sezon, üçlü halkaların birleşiminden oluşan eklem yüzüğü en trend parçaların başında geliyor. Harfli ve figürlü olan modelleri de bolca görmekteyiz.

eklemyuzuk 238x300 2016 Takı Modası

Bu yılın trend takı modelleri arasında seçim yapmak isteyenlerin ilk tercihi sarı altın takılar oldu. Her dönemde ağırlığını koruyan sarı altın takıların bu yıl tekrar moda olmasıyla, birçok sarı altın kolye, küpe, bileklik ve yüzük modelleri beğeniye sunuldu. Özellikle harfli ve isimli kolyeler büyük rağbet görürken, melek, kelebek ve Fatma Ana Eli figürlü takılar büyük ilgi görüyor.

fatma mom 225x300 2016 Takı Modası
Püsküller, bu yıl adeta yeniden keşfedilerek takılarda ve giysilerde öne çıkmaya başladı. Püskül detaylı takıların 2016 takı ve aksesuar modasının trend parçaları olduğunu söylemek hiç de yanlış değil. Küpeler kadar kolyelerde de yaygın olarak kullanılan püsküller, hem bohem hem de şık bir hava yaratması dolayısıyla öne çıkıyor.

puskul 300x300 2016 Takı Modası
Baharın esintisini kış aylarına taşıyan çiçekli takılar ise giysileri tamamlayan şıklık unsuru olarak dikkat çekiyor. Mavi rengin ön plana çıktığı çiçekli takılar, gösterişli yapısı ile kadınların tüm bakışları üzerinde toplamasını sağlıyor.

cicek kolye 300x225 2016 Takı Modası
2016 yılına özel takı tasarımları gösterişli ve farklı özellikleri sayesinde kadınların giysilerini tamamlayıcı bir unsur olarak öne çıkıyor. Her zevk ve beğeniye uygun modeller sayesinde kadınlar bu yıl da şıklıklarından ödün vermeyecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


8 − = yedi

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>