Salı , 28 Ocak 2020
Anasayfa » Elmas » 2016 Gelin Çiçekleri

2016 Gelin Çiçekleri

pembe 300x300 2016 Gelin Çiçekleri

Gelin adaylarının en çok vakit harcadıkları ve en özendikleri aksesuarlardan biri gelin çiçeğidir. Gelin çiçekleri gerek fotoğraf çekimlerinde gerekse düğün seremonisinde ön planda olan önemli aksesuarlardandır. Gelin çiçekleri son yıllarda el yapımı çiçek buketlerinin yanı sıra çoğunlukla canlı çiçekler olarak tercih edilmektedir. Canlı çiçek buketleri, gelin adaylarına romantik ve aynı zamanda doğal bir görünüm katmaktadır.

İlkbahar düğünleri için gelin çiçekleri önerilerimiz;

Bahar ayları tabiatın uyanmaya başladığı, umut dolduğumuz, çiçek tomurcukları ile çevrelendiğimiz bir mevsimdir. Dolayısıyla dünyaevine girecek gelin adayları buketlerini leylak, nergis, sümbül, lale papatya ve vazgeçilmez kır çiçekleri arasından seçebilirler.

 ilkbahar 256x300 2016 Gelin Çiçekleri

Yaz düğünleri için gelin çiçekleri önerilerimiz;

Yaz ayları düğün için en çok tercih edilen aylardan biri olmakla birlikte, yeşilin coşkusunu hissettiğimiz ve rengarenk çiçeklerle büründüğümüz yegane düğün mevsimidir. Gelin adayları bu mevsimde beyaz gül, lilyum, orkide ya da renkli buket aranjmanlarını tercih edebilirler.

yazbuketi 300x198 2016 Gelin Çiçekleri

Kış düğünleri için gelin çiçekleri önerilerimiz;

Kış mevsimi doğa anlamında renklilik sunmasa da, gelin çiçekleri ile düğününüze sıcaklık katmanız mümkün. Gelin çiçeklerinde kırmızı gül, mor lale gibi sıcak renkler ile içinizi ısıtacak bir konsept tercih edebilirsiniz.

 kıs buketi 202x300 2016 Gelin Çiçekleri

Gelin çiçeğini seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokatalardan biri buketinizin gelinliğiniz ve ayakkabınızla uyumlu olmasıdır. Kabarık ve gösterişli bir gelinlik giyiyorsanız elinizde dikkatlerin dağılmasına neden olmayacak daha sade bir gelin çiçeği bulunabilir. Sade bir gelinlik ile en özel gününüzde doğallığı simgelemek istiyorsanız canlı çiçek buketi tam size göre! İddialı bir yapıya sahipseniz renkli güllerden oluşan bir gelin buketi ile hayatınızın unutulmaz gününde karakterinizi en doğru biçimde yansıtabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


7 × iki =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>