Çarşamba , 22 Ocak 2020
Anasayfa » 2015 » Ocak

Aylık Arşiv: Ocak 2015

2015 Elmas Broş Modası

2015-elmas-bros-modasi

Geçmişin modası bu sefer elmas broşlar ile hayatımıza dahil oldu. Gerek hollywood ünlüleri gerekse de sosyete tarafından kıyafetlerde kullanılan pırlanta broş modası 2015′de de etkisini sürdürecek.  Elmas broşların kullanım  alanlarına bakıldığı zaman  onu ; paltolarda, ceketlerde,  gömleklerde, kazaklarda,  şapkalarda görmekteyiz.  Hollywood ünlüleri elmas  broşları her kıyafetlerinde  cesurca kullanarak yeni bir  moda akımı başlattılar.  Tercih ettiğiniz  kıyafetlerinizin yakalarına dilerseniz bir dilerseniz ... Devamını Oku »

Özel Günlere Elmas Yüzük Hediyesi

ozel-gunlere-elmas-yuzuk-hediyesi

Kadınlara özel günlerde sunulan hediye alternatifleri bellidir. Bu hediyeler genellikle takıdır. Tektaş yüzükler, altın kolyeler, pırlanta ve elmas takılar gibi. Sevgililer gününün teması her ne kadar sevgiliye hediye almak üzerine konumlandırmış olsa da aslında bu özel günde eşlere de hediyeler alınır. Hatta birçok insanın evlilik yıldönümü veya evlilik teklifi dönümü olduğu için özellikle kutlamalar yapılır ve hediyeler alınır. Sizler de ... Devamını Oku »

Sevgiliye Özel Poster Hediyesi

sevgiliye-poster-hediyesi

Sevgililer günü için geri sayım başladı. Bu özel günde sevgiliye hediye almak için henüz bir planınız yoksa o zaman sizler için önerimiz; sevgiliye özel poster hediyesidir. Sevgiliye hediye alırken özel ve farklı olmasına dikkat edilir. Fakat bazen de klasikleşmiş hediye alternatiflerine farklı bir boyut kazandırılır ve sevgiliye hediye edilir. Örneğin hemen hemen her sevgili adayının mutlaka bir fotoğraf çerçevesi vardır. ... Devamını Oku »

Dünyanın En Pahalı Elmas Yüzüğü

dunyanin-en-pahali-elmas-yuzugu

Mücevher dünyasında bazı tasarımların kimler tarafından kullanılacağı en az tasarımlar kadar merak konusu olmaktadır. Bu modellerin tasarımlarında kullanılan malzemelerin yanı sıra fiyatları ile de baş döndürmeleri ister istemez, ona sahip olacak kişiyi de büyük bir ilgi odağı haline getirmektedir. Chopard markası tarafından üretilen elmas yüzük yukarıda bahsettiğimiz tüm özellikleri bünyesinde barındıran bir tasarımdır. Bu elmas yüzük 18 karat beyaz altın halkasından ... Devamını Oku »

Hürrem Sultan Elmas Taçlar

hurrem-sultan-elmas-taclar

Muhteşem Yüzyıl’ın Hürrem Sultan’ı Meryem Üzerli’nin dizide rol gereği kullandığı her takı aksesuarı en az kendisi kadar ünlendi. Hürrem Sultan‘ın elmas taçlarına bir göz atacak olursak; Taç, saçlara iliştirilen bir takı aksesuarıdır. Gelin adayları tarafından düğünlerde de kullanılmaktadır. Televizyon dünyasının fenomen dizilerinden bir olan Muhteşem Yüzyıl’da birçok kadın karakterin elmas taç kullanmasıyla beraber tekrardan hayatımıza dahil oldu. Elmas taçlarda farklı ... Devamını Oku »

Elmas Fermuar Gerdanlık

elmas-fermuar-gerdanlik

Altın, gümüş gibi değerli madenlerin yanı sıra pırlanta ve elmas gibi değerli taşlardan da oluşturulan takı tasarımlarında bazen farklı figürler ortaya çıkabilmektedir. Kalp altın kolyeler, yaprak misali pırlanta takılar ve elmas fermuar gerdanlık gibi. Takı tasarımlarında ortaya çıkan bu figürler modelleri daha farklı gösterebilmektedir. İnsanlar bu figürlü takıları daha fazla hatırlamaktadırlar. Bunlardan bir tanesi de elmas fermuar gerdanlıktır. Dünyanın en ... Devamını Oku »

Elmas Kalp Usb Flash

elmas-kalp-usb-flash

Elmas tıpkı pırlanta gibi dahil olduğu tasarımlara değer katmaktadır. Bu bazen yüzük olabildiği gibi bazen de usb flash olabilmektedir. Kalp usb flash elmas sayesinde daha gösterişli ve ilgi çekici durmaktadır. Tasarım dünyasının insanları için her daim yepyeni, ilgi çekici, yaratıcı ve sıradışı tasarımlar ortaya koymak, bunları alıcısı ile buluşturmak tarif edilemez bir mutluluktur. Bu mutluluğu arttırmak için sürekli yeni tasarımlar ... Devamını Oku »

Neil Lane Elmas Gerdanlık

neil-lane-elmas-gerdanlik

Gerdanlık boyun bölgesinde kullanılan değerli taşlardan tasarlanan bir kolye takısıdır. Gerdanlık tasarımlarında kullanılan değerli taş elmas ve pırlantanın sayısı fazla olduğu için daha gösterişli tasarımlara dönüşmektedirler. Bu tasarımlardan bir tanesi dünyaca ünlü mücevher markasından biri olan Neil Lane elmas gerdanlığıdır. Neil Lane, Los Angeles kökenli bir mücevher markasıdır. Pırlanta tasarımları hollywood ünlüleri tarafından ödül törenlerinde, müzik törenlerinde,film galalarında sıklıklar tercih ... Devamını Oku »