Salı , 28 Ocak 2020
Anasayfa » Değerli Taşlar » 2015 Renkli Elmas Modası

2015 Renkli Elmas Modası

2015 renkli elmas modası 300x243 2015 Renkli Elmas Modası

Kadınlar her zaman için hayatına dahil ettikleri aksesuarları çeşitlendirerek kullanmasını bilmişlerdir. Bunun en güzel örneğini takılarda görebiliriz. Bir zamanlar için sadece yüzük, küpe, kolye, bileklik gibi modeller var iken günümüzde şahmeranlar, eklem ve tırnak yüzükler, kıkırdak küpe, cuff bilezik gibi farklı takı aksesuarları hayatımıza girmiş oldu.

Kadınlarda bu değişim pırlanta ve elmas takılarda da 2015 yılında kendisini fazlasıyla gösterecek. Artık renksiz pırlanta kullanımı yavaş yavaş yerini renkli pırlantaya bırakıyor. Özellikle Hollywood ünlüleri tarafından kullanılan sarı pırlanta, onu diğer pırlantalardan daha sık kullanılır hale getirecek. Sarı elmasın yanı sıra mavi ve pembe elmas tonlarında takı kullanımına da hazırlıklı olmanızı öneririz. Bu renklerin aynı zamanda moda dünyasında 2015′in trend renkleri sayılması renkli pırlanta kullanımını popüler kılacak.

Bu yılın trend renklerini hem kıyafette hem de takıdan kombinler yaparak kullanabilirsiniz. Benzer renklerden bir eşleme yapabileceğiniz gibi zıt renklerden oluşan bir kombin de yapabilirsiniz. Örneğin pembe pırlanta takıları beyaz bir elbiseyle veya soft pembe tonlarında bir giysiyle kullanabilirsiniz. Sarı pırlanta takıları yine beyaz elbise, soft pembe, krem ve pastel tonlarında kıyafetler ile kombine edebilirsiniz.

Kısacası 2015 elmas modasında mavi, yeşil ve özellikle sarı renk kullanımı fazlasıyla olacaktır. Sizler de bu modaya ayak uydurabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


4 + dört =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>