Salı , 28 Ocak 2020
Anasayfa » Değerli Taşlar » 2015 Elmas Broş Modası

2015 Elmas Broş Modası

2015 elmas bros modasi 300x189 2015 Elmas Broş Modası

Geçmişin modası bu sefer elmas broşlar ile hayatımıza dahil oldu. Gerek hollywood ünlüleri gerekse de sosyete tarafından kıyafetlerde kullanılan pırlanta broş modası 2015′de de etkisini sürdürecek.

2015 elmas bros modasi  300x225 2015 Elmas Broş Modası Elmas broşların kullanım  alanlarına bakıldığı zaman  onu ; paltolarda, ceketlerde,  gömleklerde, kazaklarda,  şapkalarda görmekteyiz.  Hollywood ünlüleri elmas  broşları her kıyafetlerinde  cesurca kullanarak yeni bir  moda akımı başlattılar.  Tercih ettiğiniz  kıyafetlerinizin yakalarına dilerseniz bir dilerseniz iki adet broş kullanabilirsiniz. Tek bir elmas broş kullanacak iseniz gösterişli bir model, ikili elmas broş tercih eder iseniz zarif modelleri kullanmalısınız.

Elmas broşların kıyafetleriniz ile olan uyumuna da dikkat etmelisiniz. Kıyafetlerinizin rengine göre renkli taşlı elmas broşlar kullanabileceğiniz gibi tek renk barındıran taşlı modelleri de tercih edebilirsiniz.

Broş kullanımında Kate Middleton örnek alabilirsiniz. Katıldığı her özel davette kendisi kadar takılarıyla da ön plan olan İngiltere Düşesi broş kullanımında da oldukça başarılı.

Elmas broş kullanımı seven biri iseniz bunun için Kate Middleton ilham kaynağınız olabilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli yerleri doldurunuz. *

*


9 + = ondört

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>