Çarşamba , 22 Ocak 2020
Anasayfa » 2014 » Temmuz

Aylık Arşiv: Temmuz 2014

İnternetten Pırlanta Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

internetten-alisveris-yaparken-nelere-dikkat-edilmelidir

İnternetin hayatımıza kattığı önem büyük.İnternetten her türlü hizmeti kendimize sağlamaktayız.İnterneti dilediğimiz zaman bir eğlence aracı olarak, dilediğimiz zaman sanal bir mağaza gibi kullanmaktayız.Yemeğimizden, giyimimize kadar artık her şeyi internetten sağlamaktayız. Son yıllarda internetten takı alma konusunda büyük gelişmeler yapıldı. Hal böyle olunca herkesin ortak kaygısı online alışveriş nasıl olur? Bunun için ne gibi önlemler almak gerekir? gibi sorularla karşı karşıya ... Devamını Oku »

Burçlarla Uyumlu Değerli Taşlar

burclarla-uyumlu-degerli-taslar

Güneş’in bizim gözle gördüğümüz hareketlerinin yer aldığı bir böyle bulunmaktadır. Bu bölgeye Zodyak denir. Zodyak, astronomlar yaklaşık 30. boylamı on iki burca yani takımyıldızına ayırmışlardır. Güneşin bu burçlardan geçişi, yılı on iki aya bölünür. Burçlar üçerli takıma ayrılmıştır ve her takım yılın bir mevsimini gösterir. Mesele yaz mevsimi, yengeç, aslan, başak burcuna ilkbahar mevsimi ise koç, boğa ikizler burcuna ayrılmıştır. ... Devamını Oku »

Blue Topaz Taşı

blue-topaz-tasi

Doğada bulanan ve kendiliğinden oluşan bir çok değerli taşlar bulunmaktadır. Bu değerli taşlar rengarenk ve güzel görüntüleriyle herkesin beğenisini kazanmaktadır. Özellikle bayanlar için değerli taşlardan yapılan çok fazla sayıda takı vardır. Değerli taşlardan kolyeden, bileklikten tutun da yüzüğe, küpeye varan kadar bir çok farklı takı yapılır. Değerli taşlardan yapılan takıların estetik görüntülerinin yanında insan vücuduna ve ruhuna faydaları bulunmaktadır. Bu taşlardan ... Devamını Oku »

Pırlantanın Zarar Görmemesi İçin Ne Yapılmalıdır?

pirlantanin-zarar-gormemesi-icin-ne-yapilmalidir

Pırlanta en eski uygarlıklardan beri günümüze kadar evliliğin, sonsuz aşkın ve sonsuz bağlılığın simgesi olarak bilinmektedir. Birbirini seven iki insanın birlikte attıkların en büyük adımlardan biri olan evlilikte ilk olarak erkeğin tektaş pırlanta ile evlenme teklifi etmesi beklenir. Bir bayan için sevdiği adam tarafında verilen bir tektaştan daha değerli ne olabilir? Hem manevi değeri hem de maddi değeri oldukça yüksek ... Devamını Oku »

Renkli Elmas Olur Mu?

renkli-elmas-olur-mu

Elmas takılar, çok eski uygarlıklardan bugüne kadar kadınlar için vazgeçilmezdir. Göz kamaştırıcı bir parlaklığa sahip olan bu takılar bayanları adeta büyülüyor. Özellikle evlenmeyi düşünen genç bayanlar için pırlanta ilgi odağı olan bir konu. Elmas doğada oluşurken neredeyse saf ve pürüzsüz halde oluşur. Bu nedenle genelde pırlantayı hep renksiz ve parlak olarak biliriz. Peki ama renkli elmas veya pırlanta hiç yok ... Devamını Oku »

Necef Taşının Yararları

necef-tasinin-yararlari

Hiç bir insan eli değmeden doğada kendiliğinden oluşan birçok değerli taş vardır. Bunlar çeşitli yöntemlerle çıkarılıp işlenerek bazı alanlarda kullanılır. Bu taşlar özellikle takı yapımında oldukça sık kullanılır. Güzel görüntülerinin yanında oldukça faydalı olan bu taşlar bayanların oldukça dikkatini çeker. Bayanlar için takıların vazgeçilmez bir yeri vardır. Doğada bulunan bu değerli ve faydalı taşlardan sadece bayanlar için takı yapılmıyor. Erkekler ... Devamını Oku »

Ünlüler Ve Tektaş Pırlantaları

unluler-ve-tektas-pirlantalari

Tektaş pırlanta tarzı yüzükler ya da buna benzer takılar takmak özellikle ünlülerin en çok önemsedikleri konulardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. Takılar bilindiği üzere bir bayanın dış görünüşünü süslemesi ve çok daha farklı bir görünüme kavuşması için en önemli seçeneklerden de birisi olarak dikkatleri çekiyor. Her bayan güzel olmak için farklı bir şeyler deneme yolunda yeteri kadar atılımcı davranabilmektedirler. Nitekim takılar ... Devamını Oku »

Hediye Takı Seti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

hediye-taki-seti-alirken-nelere-dikkat-edilmeli

Yaz mevsimim gelmesiyle düğün sezonu açılmaya başlamıştır. Sıcak bir yaz akşamında bütün akrabalar, arkadaşlar olarak sevdiğiniz iki insanın mutlu günleri içi hep birlikte bir arada olursunuz. Onların bu mutlu günlerinde mutluluklarına ortak olursunuz. Beyazlar içinde güzel bir gelin, yakışıklı bir damat ve onları yalnız bırakmaya yakınları harika bir resmin karesi gibi gözüküyor. Gelinin o muhteşem bembeyaz gelinliğinin güzelliğine güzellik katacak ... Devamını Oku »

Erkek Bileklik Modelleri

erkek-bileklik-modelleri

Bayanlar her zaman kendilerine dikkat ederler ve bakımlıdırlar. Kadınların vazgeçemediği şeylerden biri de takılardır. Nereye giderlerse gitsinler mutlaka bir takı takarlar. Sözlü, nişanlı, ya da evli bir bayan pırlanta ve alyans sürekli takıyor. Ancak bunların yanında bileklik, kolye, küpeden,  asla vazgeçemiyorlar. Belki de bu özellikleri nedeni ile takı denilince akla ilk bayanlar gelir. Ama şimdilerde erkeklerde bayanlar kadar kendilerine özen gösteriyor. ... Devamını Oku »

Ünlülerin Takı Merakı

unlulerin-taki-meraki

Televizyonlardan, dergilerden takip ettiğimiz ünlü bayanlar her zaman göz önündedirler. Ne giydikleri, nerelere, gittikleri, ne yaptıkları sürekli ilgimizi geçer. Sürekli ilgi odağı olan ve takip edilen bu bayanlarda tarzlarına dikkat etmelidirler. Sonuçta onlar düğer kadınlara örnek oluyorlar. Ünlü bayanların giyimleri, takıları, ayakkabılarını uyumlu bir şekilde seçmeleri gerekmektedir. Bunun için bir takım modacılardan yardım alırlar. Tarzlarını o modacıların yardımıyla belirlerler. Ünlülerin ... Devamını Oku »