Çarşamba , 23 Ekim 2019
Anasayfa » 2014 » Şubat

Aylık Arşiv: Şubat 2014

Pırlanta Yakut Elmas Yüzük

elmas yüzük

Aslında her pırlanta bir elmastır. Daha önce ki yazılarımızda belirtmiştik, pırlanta elmasın kesim biçimi… Çok fazla gündemde olan ürün olduğu içinde bir çok kişi tarafından taş olarak bilinmekte. Yani işin aslı elmas taşında. Tabi elmasın yanında maddi değer olarak daha düşük olan bir çok farklı taşta aksesuarlarda kullanılmakta. Elmas, Yakut, Safir ve daha bir çoğu renklerine ve şekillerine göre farklılık ... Devamını Oku »

Pırlanta Harf Kolye

Pırlanta Kolye

Kişisel Takılar son günlerin en moda aksesuarlarından olmayı başardı. Kişiye özel üretimleri, isim veya baş harf kombinasyonları hem aşıkları hem de bekarları cezbetti açıkcası… Takı firmalarının son zamanlarda özellikle üstüne düştüğü bu ürünlerde kendi tasarımlarınızıda ürettirebilmeniz mümkün. Arama motorunuzdan Kişisel Altın Takı diye arattığınızda bir çok seçenek karşınıza çıkacaktır. Görselde ki ürün ise Altın madeninin zarif taşlarla süslenerek kişiye özel ... Devamını Oku »

Pırlanta Ametist Kolye

14 Ayar Altın 0.02 ct Pırlanta Ametist Kolye

Ametist taşı değerli taşlar kategorisinde ön sıralardadır. Enerji dolu bir taş olduğu için çoğu insan üzerinde canlandırıcı bir etkisi vardır ve sürekli üzerinizde taşıyabilirsiniz.. İnsan vücudundaki olumsuz etkileri alarak beyin gücünü yükseltir. Görseldeki değerli taşı pırlanta ile buluşturarak tasarladığımız görseldeki ürün, 14 ayar altından üretilmiş olup zinciri ile birlikte gönderilecektir. Bu pırlanta mücevher kolye için kullanılan elmas, yuvarlak kesim olup ... Devamını Oku »